Zafer seçenekleri korumak için bağlı

El Molinón-Enrique Castro Stadyumu ‘Quini’, bu öğleden sonra, birbiriyle tamamen farklı hedeflerle karşılaşacak iki takım için önemli bir düello düzenliyor ( As.com’da canlı maçı takip et ). Kravat bile iki yarışmacının birine değmez çünkü bir seferde Sportif’i doğrudan terfi etme amacından ve diğer yandan da Barça B’nin kalıcılığı; Bir yenilginin, acı çeken kişi için neredeyse dramatik olacağını söylemeye gerek yok.

Tam olarak Zaragoza’daki yenilgi, normal müsabakanın sonuna kadar devam eden dört atamada artık başarısız olamayacak bir Sporting’e zarar verdi. Rubén Baraja ekibi, Valladolid’in koçuyla her maçı kazandığı etkileyici çizgisini evde tutmayı umuyor. Basitçe, promosyona girmeden İlk’e dönme seçenekleriyle devam etmek için kazanmak zorunda kalır.

Tehlike. Ancak, kendisine bağlı yedi oyun kaybına rağmen, önünde tehlikeli bir rakiple karşılaşacak. Bu olumsuz sonuçlarla, Barselona alt kuruluşu daha fazla puan ekledi ve ev dışında daha fazla hedefe ulaştı. Bu nedenle, sadece Quintero’nun kaybına sahip olan bir Sporting’i şaşırtmayı umuyor. Diğer yandan García Pimienta, Marc Cardona’yı kurtarmasına rağmen Hongla, Arnáiz ve Busquets’e güvenemez.

Kısacası, El Molinón’da bu öğleden sonra doğrudan yükselme ve kalıcılık devreye sokuluyor. Gijón’daki stadyum, stantları dolduran ve takımlarını desteklemeye odaklanmış bir kalabalıkla stantlarda büyük bir parti daha yaşayacak.


ve

LaLiga 1,2,3

* Veriler bugüne kadar güncellenmiş 12 Mayıs, 2018


ve

LaLiga 1,2,3

* Veriler bugüne kadar güncellenmiş 12 Mayıs, 2018

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın