Yaralanmalar, All Blacks’in Avustralya’ya karşı geliştirilmiş performansı vaat ettiği için XV’de Jordie Barrett’e geri dönüyor

Resim: Rick Rycroft

Resim: Rick Rycroft

JORDIE BARRETT Cumartesi günü Auckland’daki Rugby Şampiyonası çatışmasında bir Avustralyalı tepki için destek verdiği için Yeni Zelanda için bir yaralanma-zorunlu backline yenilemede başlayacak.

Kanat Rieko Ioane dışarı çıktığında, Waisake Naholo, sağda Benwood’u sağda tutmak için sol kanatta hareket ediyor, Sydney’de geçen hafta gerekli değil, üçüncü Test başlangıcında geri dönüyor.

Antrenör Steve Hansen’in 21 yaşındaki bireyin “arınma zamanı” süresinin Test arenasından uzakta olması gerektiğini söylediği bir hafta sonra geliyor.

Bir diğer backline değişikliği, güçlü Ngani Laumape’in geçen hafta Sydney’deki All-Black’leri 38-13’lük Wallabies’i yenmesiyle sarsılan Ryan Crotty’nin yerine geçmek için 12 forma giydiğini görüyor.

Başlama paketi değişmedi – sıkıcı pervane Owen Franks onun kilometre taşı 100. Testi oynamak için – ama Ofa Tuungafasi tezgahında Tim Perry için geliyor.

Yeni Zelanda’ya verilecek bir diğer galibiyet, onlara iki ülke arasında her yıl itiraz edilen Bledisloe Kupası’nı 16’ncı bir yıl boyunca verecek ve Rugby Şampiyonasında yedi yıl içinde bir altıncı ünvana daha da yaklaşacak.

Her ne kadar dizinin ilk testindeki final skoru, ezici bir Siyah Zaferini betimlemesine rağmen, her şey plana göre gitmedi ve yarı zamanında 6-5’e çıktılar.

Kaynak: AAP / PA Resimleri

İkinci Test tarafını adlandırırken, koç Steve Hansen, geri dönüş karşılaşmasında sahaya daha çok kararlı bir Avustralya birimi beklediğini söyledi.

“Ekip, Cumartesi günü Bledisloe Kupası serisini kapatma fırsatına sahip olduğunun farkında. Bunu söyledikten sonra, geçen haftaki performanslarını izleyen Avustralya’dan büyük bir tepki olacağını biliyoruz ”dedi.

Bu sorundan sadece heyecan duymakla kalmıyoruz, ancak kendimizi daha iyi bir performansla yanıtlamayı dört gözle bekliyoruz.

“Bu haftaki hazırlıklarımız – hem fiziksel hem de zihinsel olarak – bunu yapmaya hazırlanıyorlar. Kendimizi ve rakibimize meydan okuyacak bir yoğunluğa daha yüksek bir seviyeye kadar yürütmeyi ve oynayacağız. ”

Auckland’ın Eden Park’ı son yıllarda Avustralya’ya hiç de iyi gelmedi. 1986’dan bu yana oynadıkları 17 testin tümünü kaybettiler, en son dördünü de ortalama 27 puan alarak tamamladılar ve All Blacks, son 41 Testini, Fransa’da 23-20 mağlup etti.

Hansen ayrıca, dokuzuncu All Blacks centurion olan Franks’e haraç verdi ve Sam Whitelock özel klübe katıldıktan bir hafta sonra 100. Testini oynadı.

Owen Franks geçtiğimiz hafta Michael Hooper’ı devralmaya yardım ediyor. Kaynak: AAP / PA Resimleri

Hansen, “Bugüne kadar yaptığı 99 Testinden 90’ını başlattı, bu da, ayaklı alanın fiziksel olarak en zorlu pozisyonlarından biri olan bir sıkı destek için inanılmaz bir başarıdır” dedi.

“Profesyonelliği ve gelişmeye olan bağlılığı, şimdi oldukça uzun bir zamandır diğer All Black’ler için bir ilham kaynağı oldu.”

Franks, test geçmişinde başka bir oyuncudan daha fazla oyun oynayarak kayda değer bir rekoru elinde tutuyor.

Yeni Zelanda (15-1): Jordie Barrett; Ben Smith, Jack Goodhue, Ngani Laumape, Waisake Naholo; Beauden Barrett, Aaron Smith; Kieran Read (capt), Sam Cane, Liam Squire; Sam Whitelock, Brodie Retallick; Owen Franks, Codie Taylor, Joe Moody.

Değiştirmeler: Nathan Harris, Karl Tu’inukuafe, Ofa Tuungafasi, Scott Barrett, Ardie Savea, TJ Perenara, Damian McKenzie, Anton Lienert-Brown.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın