Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Yanlış anlaşılmasın! Gs Haberleri

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Yanlış anlaşılmasın! Gs Haberleri

Galatasaray iletişim departmanı Fatih Terim’in doğum gününü twitter’dan kutladı. Kutlama mesajı sonrası yönetimden rahatsızlık duyulduğu söylentileri yayılmaya başladı.

Türkiye Futbol Direktörü olarak görevini sürdüren Fatih Terim’in yeni yaşını Galatasaray kulübü resmi twitter adresinden kutlayarak bazı yöneticileri rahatsız etti. Kutlama mesajından haberi olmayan bazı yöneticiler, bu durumun farklı yorumlanabileceğini düşünerek rahatsızlıklarını belirttiler. Yöneticilerin Galatasaray teknik direktörü Riekerink’ten memnun olduklarını belirttiler.

Galatasaray önceki gün Fatih Terim’in 63. Yaşını kutlayan bir mesaj yayınladı ve arkasından çeşitli spekülasonlar meydana geldi. Yıllar sonrasında böyle bir mesaj yayınlanması acaba Fatih Terim Galatasaray’a gerimi dönüyor bir ima’mı bulunuyor sorularını yöneltti.

Fatih Terim için atılan mesajdan hiçbir yöneticinin haberi bulunmuyordu. Hatta bazı yöneticiler yaptığı açıklamada bu durum yanlış anlaşılabilir endişesi taşıdı. Bu yapılan kutlamanın İşgüzarlık olarak dile getiren yöneticiler bile oldu. Yöneticilerin Riekerink başarılı giderken bu tarz haberin yapılması hocamıza yapılmış yanlış bir davranışa sebebiyet verebilir endişesi taşındı.

Galatasaray yöneticilerinin haberi olmadığı mesajın, iletişim departmanındaki çalışanların aldığı karar sonrası Dursun Özbek’e sorulduğu ve Özbek’in onay vermesi sonucu yayınlandığı ortaya çıktı. İletişim departmanı yeni aldığı kararla sportif başarısı olan geçmiş çalışanlarına özel günlerde mesaj yayınlama kararı almıştı. Bu uygulamaya Fatih Terim ile başlayan ekip ilk mesajda büyük yankı uyandırdı.


MESAJ VE SONRASINDA YAŞANANLAR

Sarı kırmızılı ekip resmi twitter hesabından, Türkiye Futbol Direktörü olarak görev yapan Sayın Fatih Terim’in yeni yaşını kutlar, Dünya Kupası yolunda Mililerimize başarılar dileriz. Mesajı yayınlamıştı. Bu mesajın yayınlamasından sonra Fatih Terim, Galatasaray benim eski takımım değil, kulübüm demişti. Dursun Bey’e de aynı zamanda çok teşekkür ederim, hatırlanmak güzel bir şey diye yanıt vermişti.


TARAFTARDAN YORUM

Galatasaray kulübünün kulüp için çok önemli bir ismin doğum gününün kutlanması neden bu kadar haber değeri taşıdı oda ayrıyetten tartışılması gereken bir olay. Galatasaray’ın başarılarında büyük emeği olan bu ismin tabiki de her özel günü hatırlanarak kutlanmalı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2 oylama 0 puan ortalama (0 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi