Watts son dakika penaltı kazandı eski oyuncuları Dundalk Rovers sansasyonel kazanır

Resim: Ciaran Culligan / INPHO

Resim: Ciaran Culligan / INPHO

Dundalk 1

Shamrock Rovers 2

Caoimhín Reilly, Oriel Park’tan bildiriyor

DYLAN WATTS CHOSE Shamrock, son transfer penceresinde Dundalk’ı geride bıraktı ve Stephen Kenny’nin kavramasındaki kayması bu gece Oriel Park’ta daha da önemli oldu.

Seán Gannon’un Ronan Finn’i canlandırmasından sonra 21 yaşındaki penaltı atışı, Rovers’e inanılmaz bir zafer kazandı ve takımının üçüncü bir şansını artırırken, Lilywhites’in 13 maçlık ligi kazanma şansını sona erdirdi. yer bitirmek.

Ve bileşik meselelere, Dundalk defans oyuncusu Seán Hoare, maçın hakemleri için tam zamanlı ıslık çaldıktan sonra maçın hakemi Robert Harvey tarafından kırmızı kartlarla tarandı. Whistler, her iki yarının sonunda tarlayı, ev cemaatinden bir boro korosuna bıraktı.

Dylan Watts, Ronan Finn ile kutluyor Kaynak: Ciaran Culligan / INPHO

Rovers maçı kazanarak, bir galibiyetin son otomatik Avrupa yerindeki Waterford’ın bir noktasında kapanacağını ve aynı zamanda son zamanlarda kötü bir sonuç elde etme niyetiyle sona erdiğini bilerek, Watts’ın serbest vuruşuyla iki dakika içinde liderliği ele geçirdi. Soldan Roberto Lopes tarafından ağa başını salladı.

Gerçekten de, Stephen Bradley’in adamları daha açık ve net açılışlar yaratmadan çeyrek saat açılışına hâkim oldular.

Biraz ilham kaynağı olan Dundalk’ın orta saha oyuncusu Robbie Benson, açılış çeyreğinin sonuna doğru yavaş yavaş koşarak devam etti ve bu, Lilywhites’i oradan kırılmaya doğru kıvılcım gibi göründü, gelgitler değişti.

Dane Massey’in tepkisi, Alan Mannus’un hedefine düzenli olarak yaklaşan topun iki katı bir şekilde gecikti.

Hakem, ilk yarı karar verme sürecinin bazılarının kararını vermişti, çünkü bazıları Dundalk’ın orta saha oyuncularını ve Rovers’ten Greg Bolger’i de dahil ederek oyuna girdi.

Hoops’un lideri ikinci yarıda sadece dokuz dakika sürdü, ancak Michael Duffy’nin pisti, Lopes’un uzanmış bacağını ve çaresiz Mannus’u havaya uçurdu. Yer başka bir ünlü galibiyet hisseden ana bilgisayarlarla kaldı.

Kaynak: Ciaran Culligan / INPHO

Ronan Murray’den dolananlar arasında bir kazanan yakaladılar.

Ama ölümde, bir nokta vuruşunu kazandı ve Watts, Dundalk’ın bölümün zirvesinde altı puan netlik kazanma şansını kaçırdığı için dönüştü.

Dundalk FC: Gary Rogers; Seán Gannon, Brian Gartland, Seán Hoare, Dane Massey; Chris Shields, Robbie Benson (John Mountney 90); Jamie McGrath (Ronan Murray 77), Patrick McEleney (Dylan Connolly 56), Michael Duffy; Patrick Hoban

Shamrock Rovers: Alan Mannus; Ethan Boyle, Roberto Lopes, Lee Grace, Seán Kavanagh; Dylan Watts, Greg Bolger; Joel Coustain (Brandon Kavanagh 80), Ronan Finn, Brandon Miele (Aaron Greene 71); Dan Carr (Gary Shaw 80)

Hakem: Robert Harvey (Dublin)

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Duff: Declan Rice’a “bir tane yap” demeye güç yetiremeyiz – oyuncularımız yeterince iyi değil


Altılı tahminleri29 Ağustos 2018 Çarşamba at yarışı tahminleri29 Ağustos 2018 Çarşamba altılı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın