Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Volkan, Sow’un Ev Sorununu Çözdü

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Volkan, Sow’un Ev Sorununu Çözdü

Fenerbahçe’ye ikinci kez gelen sow uzun süredir ev derdine Volkan Demirel çare oldu. Tecrübeli kalecinin babasının boşalttığı villaya Sow’u yerleştirdi. İkinci kez baba olmanın heyecanını yaşayacak olan Sow takım arkadaşının bu jesti karşısında çok duygulandığı belirtildi.

Volkan Demirel Fenerbahçe kulübü için en önemli isimlerin başında geliyor. Takım arkadaşlarına desteği ve liderlik yapmasıyla tanınan tecrübeli eldivenin Sow’un ev sorununu çözerek yine önemli bir icraata imza atmış oldu. Fenerbahçe’nin transfer sezonunun son gününde kadrosuna kattığı eski futbolcusu Moussa Sow, ikinci sefer geldiği İstanbul’da ev bulmakta zorlanıyordu. Sow’un ev sorunu nedeniyle takıma adaptasyonunda sorun olacağını düşünen Volkan duruma el koyarak anne ve babasının ayrılmasıyla boşalan villasını takım arkadaşına vererek büyük bir jest yaptı. Moussa Sow bu jestin ardından direk villaya yerleşerek ev sorununu çözmüş oldu. Ev sorununu çözmesinin ardından hamile eşini arayak hemen İstanbul’a getirtti.

Diğer yandan Moussa Sow, ikinci kez baba olma heyecanı yaşıyor. Senegalli futbolcunun Fenerbahçe formasını giydiği ilk dönemde bu heyecanı ilk kez tatmıştı. Sow’un İstanbul’a ikinci sefer gelerek yine ikinci çocuğunu İstanbul’da büyütecek olması anlamına geliyor. 

Sow yaptığı açıklamada, eşim ve burada olmaktan gayet mutluyuz ve burayı çok seviyoruz. İstanbul’da yaşamaktan gerçekten mutluluk duyuyor ve keyif alıyoruz” dedi.

Fenerbahçe forması giydiği 2013 yılında ilk kızı Sarah’ı kucağına almış daha sonrasında İstanbul’dan ayrılan Sow’un ikinci kez buraya gelmesiyle birlikte 2. Çocuğunuda burayada büyütecek.


AZİZ YILDIRIM SOW’U ÖRNEK GÖSTERMİŞTİ

Transfer sezonunun kapanmasına sayılı dakikalar kala Sow’un transferi Fenerbahçe kulübü tarafından açıklanmış gerekli detaylar KAP’a bildirilmişti.

Bu gelişmenin ardından Aziz Yıldırım bir basın toplantısı düzenleyerek Sow’un buraya gelmek için büyük fedakarlıklar gösterdiği, ancak bu fedakarlıkları bu takımda senelerce forma giymiş Türk oyuncular göstermedi diyerek özellikle Gökhan Gönül’e göndermede bulunmuştu. Sow Fenerbahçe’ye gelmek için büyük fedakarlık yaptı burada ve oynadığı takımdan alacağının büyük kısmından vazgeçti ve Fenerbahçe formasını giymek istedi. Kendisini bu asil duruşu gösterdiği için tebrik ediyor ve kutluyorum” demişti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 oylama 5 puan ortalama (5 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi