Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Video Oyunları Hakkında Bilmedikleriniz!

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Video Oyunları Hakkında Bilmedikleriniz!

Video oyunları hakkında hileler, haberler, gelecek bültenler ve yeni donanım üzerine severken uymanız gereken çok şey var! Tavsiye almak için arkadaşlarından sormanız, bloglara göz atmanız ve özellikle makaleleri okumanız gerekir. Neyse ki, bunu buldun ve oyun bilgisi yolunda başlamana izin vermelisin!

Video oyunlarını satın alırken öncelikle eski oyunları satın almalısınız. Yeni bir oyunun maliyeti 50 $, 60 $, 70 $ veya daha fazla olabilir. Ayrıca, oyunu beğenmediyseniz, bu zora girmek için pahalı bir masraf olabilir. Kullanılmış oyunları satın aldığınızda, bazı oyunları yarı fiyatına kadar alabilirsiniz.

 

Oynadığınız video oyunlarında haritalarınızı tanıyın. Araziyi anlamak kazanmak için son derece önemlidir. Rakiplerinizi gizlemek ve pusuya düşürmek için en iyi yer neredesiniz? Size daha iyi bir stratejik konum vermek için kısayolları nereden bulabilirim? Bu tür bilgi size önemli bir stratejik avantaj sağlayacaktır.

 

Video oyunları oynarken on veya on beş dakikada bir gerginlik çekmeye çalışmalısınız. Aynı şeyi uzun süre sürdürmek oturmak iyi değil. Krampları ve kan pıhtını önlemek için kaslarınızı aktif tutmanız gerekir. Bu sağlık için iyidir.

 

Bir sonuç (veya iki) içeren bir oyunla ilgileniyorsanız, oyunun en yeni sürümüne gidin. Genel olarak, daha yeni, başlık daha ilginç olacak. Bu nedenle, baştan başlayıp yolunuzu kesmeyin. Özellikle sınırlı bir bütçeniz varsa başta en iyi oyunu seçmeniz yeterlidir.

 

Belirli bir oyuyla hayal kırıklığına uğradığınızda, biraz hayal kırıklığına uğramayın. Ekranın önünde kalırsanız, öfkenize sahip olan kişinin sizi en iyi şekilde alması ihtimali vardır ve ilerleme kaydedemezsiniz. Bununla birlikte, kısa bir mola vermek kafanı temizlemenize yardımcı olur ve tazelenmiş halinize dönebilirsiniz.

 

Çocuklarınızın video oyunları oynarken katılın. Bu, kaliteli bir aile zamanını birlikte geçirmenin harika bir yolu olabilir. Çocuklarınızla ortak bir ilgi paylaşmak, konuşmanın akmasını sağlamanın harika bir yoludur. Aynı zamanda, yeteneklerinizin büyümesini ve gelişimini izlemenize de olanak tanır.

 

Video oyunları çok eğlencelidir, ancak bunlar da oldukça zor olabilir. Bir oyuna sıkışırsan, çevrimiçi git ve hileleri araştır. Çoğu oyunlarda onları daha kolay hale getirebilecek hile veya hileleri vardır. En sevdiğiniz arama motorunda arama yapmak ve oyununuzu daha iyi oynamak için kolayca cheat'ler bulabilirsiniz.

 

El kuvveti oluşturun. Bir tenis topunu sıkmak, stresin hafifletilmesi için mükemmel bir yol değil, elinizdeki gücün de artmasına neden olabilir. Bu, ellerinizi sıkışık ve üzgün bırakan maraton oyun seansları için gereklidir. Daha fazla güç sahibi olmak size daha iyi kontrol imkanı sağlar, böylece tüm oyunlarınızda bir avantaj sağlar.

 

Başlık ararken konsol video oyunları için ikincil piyasayı ihmal etmeyin. Birçok kaynakta iyi koşullarda kullanılan oyunları bulabilirsiniz. Online, bireysel bayiler ve müzayede siteleri aracılığıyla, hem tek hem de koleksiyon olarak edinilebilirler. Çevrimdışı, bunları oyun mağazalarından, video ve müzik mağazalarından ve bit piyasalardan satın alabilirsiniz.

 

Bir video oyunu dergisine abone olmayı düşünün. Ne tür oyunların olduğundan emin değilseniz, bu özellikle yararlıdır. Her ilgiye yönelik oyunlar var ve bir dergi, ilgileneceğiniz bazı şeyleri vurgulamaya yardımcı olabilir. İstediğiniz şeyi arayan mağazada saatlerce tasarruf sağlayacaksınız.

 

Konsol sisteminizdeki daha uzun oyunları oynarken biraz ara verin ve ekrandan uzak durun. Birkaç dakika dışarıya çıkın ve gözlerinizin ayarlanmasına izin verin. Bacaklarınızı uzatın. Bu kısa molaları aldığınızda oyunları ne kadar iyi oynadığınızı fark etmeye başlayacaksınız.

 

Kişisel bilgisayarınızda oyun oynuyorsanız, işleyebileceğini bilin. Kişisel bilgisayar oyunları, CPU hızından grafik kartı modeline ve güce kadar değişen sistem gereksinimleriyle birlikte gelir. Kutusunda listelenen gereksinimlerin minimum olduğunu unutmayın. Oyunun iyi oynanabilmesi için sisteminizin daha güçlü olması gerekir.


Konsolunuzu veya bilgisayarınızı serin tutun. Büyük konsollardan birinde veya ev bilgisayarınızda olun, ısı her sistemin düşmanıdır. Günümüz oyunundaki karmaşık grafikler, oyun sistemindeki video kartları ve işlemcilerin çok yüksek sıcaklıklarda çalışmasına neden olur ve bu ısı çok yüksek olduğunda, arızaya neden olabilir. Sisteminizi daima etrafında havanın dolaştığı bir yerde tutun ve asla fan bağlantı noktalarını kapatmayın.

 

Sosyal oyunları oynarken bilgilerinizi gizli tutmak için listeleri kullanın. Facebook'ta bulunan çok sayıda sosyal oyun popülerlik kazanmaktadır. Bu oyunlar işbirliği gerektirir ve tek başına oynanması gerekmez. Bu, pek fazla arkadaşınız yoksa ilerlemeyi zorlaştırabilir. Yalnızca oyun oynamak için arkadaş ekleme, bu oyunlarda daha fazla ilerleme sağlamanın harika bir yoludur, ancak bilgilerinizi tehlikeye atabilir. Oyun arkadaşlarınızın bir listesini oluşturun ve bu listenin bilgilerinize erişimi sınırlandırmak için Facebook'ta bulunan gizlilik ayarlarından yararlanın.

 

Parti oyunları, sosyal buluşmaları bir patlama haline getirir. Oyun normal olarak yalnız bir eğlencelikken, sosyal bir etkinlik olabilir. Bir parti oyunu harika bir buzkıran ve misafirlerinizi rahatlatmaya ve eğlendirmeye yardımcı olabilir. Tüm misafirlerinize hitap edecek bir parti oyunu seçtiğinizden emin olun.

 

Tecrübesiz olduğunuz bir türe ait bir video oyunu satın alıyorsanız, oyunda bulunan karmaşıklık seviyesi hakkında genel bir fikir geliştirmek önemlidir. Birçok niş oyunları, hardcore meraklıları akılda tutarak yapılır ve yeni gelenlerin bunlardan zevk almaları zor olabilir. İçeri girdiğiniz şeylere hazır olduğunuzdan emin olmak için incelemeleri ve ürün açıklamalarını dikkatlice okuyun.

 

Bir makaleyi okursak, günümüzün video oyun eğlencelerini bilmek için gereken her şeyi öğrenmenin ilk adımıdır. İhtiyacınız olan bilgiyi araştırdığınızda gurur duymanız ve elinizden gelen her şeyi öğrenmeye devam etmeniz gerekir. Bu sizi geleceğin oyun kalabalığının üzerinde baş ve omuzlar haline getirecektir!

1 2 3
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi