Victor Sanchez Espanyol için mücadele ediyor

Victor Sanchez, uluslararası moladan önce dışarıda kaldıktan sonra Espanyol tarafındaki yeri için savaşacağını söyledi.

Katalan yardımcısı, kulüp için son birkaç mevsimde çalıyordu, ama bu sezon şimdiye kadar gelmek ve sık sık seyretmek için zor zamanlar buldunuz.

Sezon açılışı başlatan, Sanchez ikinci lig maçında bir yedek oldu ama uluslararası kopmadan önce fikstürde yer almadı.

Kulüpte antrenman yaparak, kulüpte antrenman yaparak – Sanchez artık kulübüne olan değerini kanıtlamak için her şeyi yapacağını söyledi.

“Ben hiçbir yanılsama altında değilim, ama ben savaşmaya hazırım,” diye Mark’a söylediği gibi. “Aynı coşkuya sahibim ve koçu seçip seçmesin, takıma yardım etmek için elimden geleni yapacağım.”

Yansheng Espanyol’u satmayacak

Yansheng Barselona’ya geldi ve Ocak 2016’da kulübü devraldı, ancak varlığı o zamandan beri potansiyel satış görüşmeleri yaptı.

Dedikodular İspanya genelinde ağırdı, ancak Marca ve Mundo Deportivo, Çinli işadamının satmak istemediğini ve kulübün iyileştirilmesi niyeti olduğunu iddia ediyor – hala var.

Bununla birlikte, Yansheng’in kulüp ve uzun vadeli geleceği ve finansal istikrarı için emellerini paylaşan diğer yatırımcıları ağırlayacağı açıktır.

Yansheng, yeni yatırımcıların sermayeyi artıracağına ve kulübün büyümesine yardımcı olacağına inanıyor, ancak statüsünü cumhurbaşkanından kaldırmayacak.

Marka, kulübün yeni bir stratejik plan geliştirdiğini ve iyileştirilmesi gereken bazı hususlar için 2025 hedefine ulaşıldığını iddia ediyor.

12 Eylul istanbul at yarisi tahminleri

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın