Valensiya için Goncalo Guedes işaretleri

Valensiya, sonunda, Goncalo Guedes’in Paris Saint-Germain ile 40 milyon avro artı eklentiler olduğuna inanılan bir rakamın aktarılması konusunda bir anlaşmaya varıldıktan sonra adamlarını yakaladı.

Guedes, geçen yaz Mestalla’da krediyle baskı yaptıktan sonra Marcelino’nun bir numaralı hedefi oldu; beş gol atmak ve dokuz kez yardımcı olmak.

Portekizli uluslar arası çekiliş, Valencia’nın sahibi Peter Lim’in, PSG spor direktörü Antero Henrique ile bir araya gelerek, dün Paris’teki toplantıya katılmadan önce pek karşılaşmadığını söyledi.

Che Twitter’da anlaşmayı açıkladı:

Resmi Yayın ben Gonçalo Guedeshttps: //t.co/ZCUNM36rCw

– Valencia CF 🦇💯 (@valenciacf) 27 Ağustos 2018

Valensiya, Les Parisiens’in yönetimsel bir değişimden geçtiği için reddedilen Dünya Kupası’ndan önce 40 milyon avro teklif etmişti.

Raporlara göre Paris, Watford’un da dahil olduğu çok sayıda İngiliz tarafının masaya daha fazla para ve oyuncu için daha fazla maaş verdiği teklifleri sunmuştu, ancak Guedes’ın tek odak noktası Valensiya’ya katıldı.

🦇🖤 7

Ana Sayfa, @gguedesoficial! 😍 pic.twitter.com/wmaHu3MB9N

– Valencia CF 🦇💯 (@valenciacf) 27 Ağustos 2018

Geçtiğimiz sezon Valencia için yaptığı iyi form, Rusya’daki Cristiano Ronaldo ile birlikte Dünya Kupası’nda başlamış ancak sahaya 244. dakikada ulaşamadı. Avrupa şampiyonları sonunda Cavani’ye ilham veren Uruguay’a gitti.

21 yaşındaki kişi 2017’de Benfica’dan PSG’ye yaklaşık 25 milyon avroya taşındı, ancak Fransız başkentinde kaldığı süre, ona tek bir asistle sadece sekiz Ligue 1 görünümü yaptı.

Portekizli enternasyonalin transferi de, PSG’nin UEFA’nın devam etmekte olan finansal adil oyun durumu ile ilgili nihai kararını beklediği için az baskı yaratmaya hazırlanıyor.

Guedes, Marcelino’nun dokuzuncu ve zorlu bir transfer penceresinin son imzalanması oldu.

🔛 Look who’s already in

Altılı tahminleri29 Ağustos Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri29 Ağustos Çarşamba İstanbul altılı tahminleri

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın