Vakıfbank Voleybol Takımına yeni sponsor

Vakıfbank Kadın Voley Takımında yeni sponsorluk anlaşması medya ile paylaşıldı. Okan Üniversitesi Hastanesi ile yapılan sağlık sponsorluğu anlaşması yapılan basın toplantısıyla duyuruldu.

Yapılan basın toplantısında, Okan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Bekir Okan, Okan Sağlık Kurulu üyeleri, Vakifbank Genel Menajeri Pelin Falay ve takımın antrenörü Giovanni Guidetti ve bazı oyuncular katıldı.

Basın toplantısında söz alan Mütevelli Heyeti Başkanı Bekir Okan, 29 bin öğrenciye sahip olan Okan Üniversitesi olarak sağlık alanına da ciddi yatırımlar yaptık. Vakıfbank takımı yakından takip ettiğimiz başarılı bir takım. İki kez dünya şampiyonluğu, 3 kez Avrupa şampiyonluğu sevinci yaşamış bir kulüp. Bizlere yaşattıkları bu sevinç nedeniyle ve spor ve voleybola verdikleri katkı nedeniyle başarılarıyla gündemde olan bir kulüp oldukları için sizlerin huzurunda kendilerini tebrik ediyorum. Ticari anlamdaki birleşimimiz, bu kulübe desteğimizi vererek sürdüreceğiz.

Yaptığımız sponsorluk anlaşması, kulübün tüm sağlık hizmetlerini Okan Üniversitesi Hastanesi karşılayacaktır. Ülkemiz ve Vakıfbank adına yararlı bir anlaşma olacağına inanıyorum” diye konuştu.

BİRLİKTELİĞİMİZİN UZUN OLMASINI DİLİYORUM

Vakıfbank Kulübü Başkanı Osman Dermen yaptığı açıklamada, bugün güzel bir anlaşma gerçekleştirdik. Okan Üniversitesi Hastanesi ile meydana gelen bu birlikteliğimiz uzun yıllar devam etmesini temenni ediyorum.

Bekir Okan bey vizyonu geniş aynı zamanda eski bir spor yöneticisi. Bu bizim takımımız adına önemli bir detay. Takım olarak başarılar kazanıyoruz, bizde takımımıza destek olarak onlar için çalışıyoruz. Vakıfbank kulübü olarak dünyanın voleybol lideri aynı zamanda gözde bir kulüp olarak Okan Üniversitesi Hastanesi ile olan işbirliğimizi bir kez daha kutluyoruz. Bu birliktelik sonrasında daha büyük hedeflere ulaşacağımızı düşünüyorum. İnancımız tam, birlikte uzun yıllar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından iki taraf sağlık sponsorluğu anlaşmasını imzaladı.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir