Vagner Love'un menajerinden CSKA Moskova'ya transfer ışığı
Vagner Love'un menajerinden CSKA Moskova'ya transfer ışığı

Vagner Love’un menajerinden CSKA Moskova’ya transfer ışığı

Vagner Love‘un menajerinden CSKA Moskova’ya transfer ışığı yakıldı ve gerilimli sürecin sona ermesi için futbolcusuna bir kapı aralama niyetinde.

Beşiktaş takımının yıldızının barışmadığı Brezilyalı golcü Vagner Love‘un menajeri bir Rus internet sitesi olan Championat sitesine verdiği röportajda bazı açıklamalarda bulundu. Vagner Love’un avukatı Diego Souza geçtiğimiz hafta FIFA’ya gitmekle Beşiktaş’ı tehdit etmiş ve ardından eğer gidersek Beşiktaş’ın yönetimi gelecek 18 aylık maaşı da vermek zorunda kalır demişti. Bunun üzerinde dün bir açılışa katılan başkan Fikret Orman ise FIFA’nın merkezi İsviçre’de, binsinler uçağa oraya gitsinler diyerek tabiri caizse sallamamıştı bile bu tehdidi.

Bugün ise Vagner Love’un menajeri gündeme girerek farklı bir açıklama yaparak işlerin nereye gittiğinin de biraz tüyosunu vermiş oldu. Rus internet sitesine röportaj veren menajer Evandro Ferrira : “Şu anda futbolcumuz Beşiktaş‘la sözleşmesini fesh etmeye ve serbest kalmaya yakın. Serbest kaldığında hangi kulüpte oynayacağına karar vereceğiz. Şuana kadar Rus kulüpleriyle görüşmedim ama CSKA Moskova gibi bir takım olursa futbolcum bundan çok memnun olur” dedi.

Konuşmadan anlaşılan FIFA ümidi suya düşmüş ve CSKA Moskova’ya ise sinyal gönderilmiş.

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın