Ana Sayfa UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ 16 Ocak 2019 601 Görüntüleme

Vagner Love Beşiktaş’ı FIFA’ya şikayet etti

Vagner Love Beşiktaş’ı FIFA‘ya şikayet etti ve takımla futbolcu arasında ki gerilim gittikçe yükselmesine rağmen hala bağlar kopmadı.

Beşiktaş takımının geçen sezon devre arası Alanyaspor’dan renklerine kattığı Brezilya’lı futbolcu Vagner Love’un problemleri bitmek bilmiyor. Başkan Orman’a menajeri aracılığıyla FIFA tehdidi gönderdikten sonra dikkate alınmadılar. Ardından başkan umursamaz ifadelerle FIFA’nın merkezi İsviçre’deymiş, oraya uçaklar var. Binsin gitsinler, şikayet etsinler demişti.

Beşiktaş takımında bir türlü bekleneni veremeyen hatta yaklaşamayan golcü futbolcu için devre arası iki kulüp talip oldu. İşler tam çözülecekken Love tarafından yeni bir hamle geldi ve bonservis + para istediler. Gidecekleri takımların verdiği paralar daha az olduğu için kurnazlık yaptılar. Bu sefer yönetimde rest çekip ister git, istersende kal burada maaşını al dedi.

Vagner Love şimdi bu kurnazlığı sökmeyip kadro dışı kalınca geriye dönük 5 aylık maaşını istedi. Bu konuyu da bir Brezilya televizyonunda kulüpten izinsiz olarak röportaj yaparak anlatınca işler kızıştı. Beşiktaş yönetimi hemen idari disiplin cezası verileceğini duyurdu.

Bugün ise Brezilyalı futbolcudan misilleme geldi ve FIFA‘ya 5 aylık alacakları ödenmediği şeklinde başvuruda bulundu. Bakalım gelişmeler neyi gösterecek.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası