UEFA Temyiz Kurulu Atletico itirazı reddetti ve yaptırım Simeone olduğunu teyit eder. dört maç üç hizmet etmek kalacaktır UEFA Disiplin Kurulu tarafından verilir yaptırım tarafından önümüzdeki Çarşamba günü Olympique de Marseille’e karşı Avrupa Ligi finalini kaçıracak. Ancak, Atletico CAS’a başvurabilir ve, gün bu durumlarda geçmiş değil Tahkim Mahkemesinin kararı Çarşamba önce gelmesi düşünüyorum davet beri ihtiyati daha aday final

Geçen Cuma günü, 4 Mayıs UEFA Disiplin Kurulu rakibi Arsenal Şampiyonlar Ligi yarı finale ilk maçında kapalı gönderildikten sonra Simeone dört oyunlar ile cezalandırmaya karar verdi. ihraç edildikten sonra Turpin tarafından, Fransız hakem hakaret ve teknik alandan ayrıldıktan sonra uygunsuz davranışlar için dosya açıldı.

Supercopa, Marsilya’yı yenme tehlikesiyle karşı karşıya.

Simeone, Avrupa Birliği’nin yarı finallerinin iadesinde bir kez yerine getirilmiş olan, dört yaptırım tarafını yerine getirmek için cezalandırıldı. Bir sonraki kesinti, aynı müsabakanın finali olacaktır. Fakat eğer Atlético onu yenerse, TMS başarısız olursa, Avrupa Süper Kupası kaybedilir.

Avrupa Ligi

* Veriler bugüne kadar güncellendi Mayıs 11, 2018