Two of Ulster

İRLANDA U20 INTERNATIONALS Tom O’Toole ve Angus Curtis, yeni sezon öncesinde Ulster’de iyileştirilmiş geliştirme sözleşmeleri kazanmış ve bundan sonra kuzey eyaletindeki üst düzey anlaşmalara geçeceklerdir.

O’Toole, geçen dönemde bir atılım sezonunun keyfini çıkardı. Kaynak: Tommy Dickson / INPHO

Her iki oyuncu da geçtiğimiz sezon Belfast’taki çığır açıcı mevsimlere sahne oldu. O’Toole, geçtiğimiz Nisan ayında Pro14’e ilk kez prodüksiyonunu gerçekleştirdi.

O’Toole, diz yaralanmasına bağlı olarak Fransa’daki U20 Dünya Şampiyonalarını kaçırdı, ancak Ulster’in sezon öncesi hazırlıklarında bu ayın başlarında Gloucester’a karşı bir başlangıç ​​da dahil olmak üzere zamanında toparlandı.

20 yaşındaki ilk kıdemli anlaşma, onu 2022’ye kadar Kingspan Stadı’nda sözleşmeli olarak görecek.

O’Toole, “Bugüne kadar çok iyi bir deneyim yaşadığım Ulster’deki ragbi kariyerine devam etme beklentisinden gerçekten heyecan duyuyorum” dedi.

“Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca akademinin desteği, oyunumun tüm yönlerini geliştirmekte ve beni bir üst seviyeye çıkarmaya hazırlanmakta inanılmazdı. Bu fırsattan ötürü minnettarım ve elimden gelenin en iyisini yapmak için hazırım. ”

Yarı finalde ve iç merkezde oynayabilecek olan yüksek dereceli Curtis, Glasgow’a karşı Pro14’le ilk kez tanıştı ve ikinci görünümünü Thomond Park’taki Munster’a karşı yapılan son sezonun final maçında yerini aldı.

Bu yaz, Fransa’da Noel McNamara’nın U20’leri için evsahipliğini yaptı ve 2021’e kadar Ulster’le anlaşma imzaladı.

“Ulster’deki kurulumun bir parçası olmaktan zevk aldım ve sezonun bu aşamasında Akademiden mezun olmam için büyük bir bonus” dedi.

Curtis (sağda) yarısı veya iç ortalıkta oynayabilir. Kaynak: Ryan Byrne / INPHO

“Akademi programında çok şey öğrendim ve kıdemli kadroyla çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyorum. Bu grubun muazzam bir potansiyeli var ve birlikte neler başarabileceğimizi görmek için sabırsızlanıyorum. ”

Bu hafta sonu Ulster’in Cheetah’a karşı açacağı Pro14 açılışı öncesinde eyaletin operasyon müdürü Bryn Cunningham, her iki oyuncunun da bu yıl gelişimlerine devam etmesini bekliyor.

“Angus ve Tom akademiye girdiğinden beri müthiş bir şekilde başarılı oldular ve sıkı çalışmaları ve yetenekleri için ödüllendirildiler” diye konuştu.

“Geçen sezon kıdemli bir rugby tadı aldılar ve kendilerini bu ortamda çok iyi bir şekilde donattılar.

“Angus, çok yönlü bir oyuna sahip olan ve sadece daha iyi ve daha iyi olan yetenekli bir genç. Tom yıkıcı bir oyuncu ve Pro14 seviyesinde oynamak için yaşının bir prop için çok etkileyici.

“Profesyonel oyunda uzun ve başarılı kariyerlere sahip olacağından eminiz ve üst sıralarda nasıl ilerleyeceğini görmekten heyecan duyuyoruz.”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Altılı tahminleri28 Ağustos at yarışı sonuçları 201828 Ağustos altılı sonuçları 2018

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın