Turf Moor’da kaçırılan şanslar ve geç beraberlikten sonra Burnley için yolun sonu

Burnley Sam Vokes.

Burnley Sam Vokes.

BURNLEY, iki geç kalan golün, Olympiakos’taki 1-1 berabere kalmasıyla, ilk Avrupa Ligi kampanyalarını bir araya getirerek toplamda 4-2’lik bir erken sona getirdi.

Geçen hafta Yunanistan’da yapılan 3-1 mağlubiyet, Burnley’e çok şey verdi ve Turf Moor’da bir çift muhteşem ilk yarı şansı teşvik ettikten sonra, canlı Daniel Podence, 83. dakikada yerini aldı ve yedek Matej Vydra’nın onları grup aşamasına getirin.

Ziyaretçiler parlak bir şekilde başladı ve Podence üçüncüsü ele geçirdiğinde tehlikeli gözükse de, Burnley kısa süre sonra görevini üstlendi ve sadece zayıf bitirme onların ilerlemesini engelledi.

Sam Vokes özellikle suçluydu, 23 dakikadaki yakın mesafeden yola çıktı ve beş dakika sonra tekrar yaptı.

Vokes daha sonra tedarikçiyi moladan hemen önce çevirdi, savunmanın arkasındaki bir geçişe kilitlendi ve ilk kez çabaları zararsız genişleyen Ashley Barnes’a meydan okudu.

Burnley, aradan sonra bir adım daha ileriye götürüyor gibi görünüyordu – Dwight McNeil liderliğini takip ederek ve Andreas Gianniotis’i 25 metreden test ederek görkemli bir uzun menzilli çaba ile görevine çarptı.

Sean Dyche’in adamları sonlara doğru daha çaresiz hale geldikçe, Olympiacos son üçte birlikte daha geniş alanlar buldu ve Podence, ceza alanında kesin bir şekilde bitirerek onları cezalandırdı.

Vydra en azından eve geldiğinde 86. dakikada bir beraberlik kurtardı, ancak Premier League tarafında çok az gecikti.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Altılı tahminleri31 Ağustos at yarışı sonuçları31 Ağustos altılı sonuçları

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir