Ana Sayfa BASKETBOL 6 Aralık 2017 574 Görüntüleme

Trabzonspor savcılığa gidiyor

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında gerilim bir kez daha tırmanmış durumda. Trabzonspor - Fenerbahçe Doğuş maçında yaşanan olaylarlar sonrasında Fenerbahçe tarafı olayla ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıklamış, yapılan bu açıklama sonrasında Trabzonspor cephesi de aynı şekilde suç durusunda bulunacağı açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe resmi İnternet hesabından yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, dün Hayri Gür Spor Salonu’nda Trabzonspor ile basketbol müsabakasına çıkmıştır. Oynanan karşılaşma esnasında spor salonunda Trabzonspor tarafında açılan pankart, aynı zamanda maç boyunca bize edilen küfürler ve spor salonunda yaşanan olaylar, sporcularımızın maruz kaldığı şiddet ortamı, Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı’nın hakaret ve iftiraları nedeniyle suç duyurusunda bulunulmuştur” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin yaptığı bu açıklama sonrasında Trabzonspor Kulübü’nden alınan bilgiye göre, ağır iftira ve ithamdan dolayı Fenerbahçe Kulübü için savcılığa aynı şekilde suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

Trabzonspor Kulübü yaptığı açıklamada, maç esnasında seyircinin açtığı bir pankartı bahane edip tüm camiayı FETÖ’cü olmakla suçlayan, böylesine ağır bir ithamda bulunan Fenerbahçe Kulübü hakkında savcılığa ivedilikle suç duyurusunda bulunulacak açıklaması yapıldı.Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İlginizi çekebilir

Thunder Meksika’da kaybetti

Thunder Meksika’da kaybetti

BJK haberleri - Altilitahmin.net - bobfrisuren kurz