Trabzonspor savcılığa gidiyor

Fenerbahçe resmi İnternet hesabından yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, dün Hayri Gür Spor Salonu’nda Trabzonspor ile basketbol müsabakasına çıkmıştır. Oynanan karşılaşma esnasında spor salonunda Trabzonspor tarafında açılan pankart, aynı zamanda maç boyunca bize edilen küfürler ve spor salonunda yaşanan olaylar, sporcularımızın maruz kaldığı şiddet ortamı, Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı’nın hakaret ve iftiraları nedeniyle suç duyurusunda bulunulmuştur” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin yaptığı bu açıklama sonrasında Trabzonspor Kulübü’nden alınan bilgiye göre, ağır iftira ve ithamdan dolayı Fenerbahçe Kulübü için savcılığa aynı şekilde suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

Trabzonspor Kulübü yaptığı açıklamada, maç esnasında seyircinin açtığı bir pankartı bahane edip tüm camiayı FETÖ’cü olmakla suçlayan, böylesine ağır bir ithamda bulunan Fenerbahçe Kulübü hakkında savcılığa ivedilikle suç duyurusunda bulunulacak açıklaması yapıldı.

Check Also

Olaylı maçın cezaları belli oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF)’den yapılan açıklamada, Trabzonspor ile Fenerbahçe Doğuş arasında oynanan basketbol karşılaşmada yaşanan …

Bir cevap yazın