Tolgay Arslan'ı Şener + 2 milyona vermeyen kaleciye veriyor!
Tolgay Arslan'ı Şener + 2 milyona vermeyen kaleciye veriyor!

Tolgay Arslan’ı Şener + 2 milyona vermeyen kaleciye veriyor!

Tolgay Arslan‘ı Şener + 2 milyona vermeyen kaleciye veriyor! Size de biraz saçma gelmiyor mu bu haber arkadaşlar? Evkur Yeni Malatyaspor takımının kalecisi Ertaç Özbir adı geçti.

Beşiktaş takımının genç futbolcusu Tolgay Arslan‘ın üzeri çizilmiş durumda ve takımdan ayrılması için en kötü 4 milyon euro kasaya getirmesi isteniyor. Futbolcunun gözü gönlü ise Fenerbahçe’de. Ancak siyah-beyazlı yönetim Tolgay’dan daha inat çıkarak Şener + 2 milyon euro teklife bile sıcak bakmayıp şimdiye kadar anlaşma zeminine yanaşmadı. Tolgay’a adeta sende geri vites yoksa bizde de yok üstüne üstlük 7 vites var diyen yönetim şimdi çarpıldı mı sizce?

Beşiktaş yönetimi zaten problemi olan Tolgay’ı öyle istediği gibi bir kulübe gönderemez, futbolcunun da rızası lazım. Ayrıca kaleci almak istese bunun için Tolgay Arslan önerilecek son adam. Bu kadar problem çıkarıp takımı sıkıntıya sokan adam, takım rahatlasın diye gidip başka bir kulüple anlaşmaz. İşine gelmesi lazım, bunun için de iyi para önerilmesi lazım. Beşiktaş‘lı yöneticilerin böyle bir teklifi Malatyaspor’a yapmış olmaları için kafayı yemiş olması lazım.

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir