Tolgay Arslan yönetim tarafından affedildi sıra Şenol Güneş'te
Tolgay Arslan yönetim tarafından affedildi sıra Şenol Güneş'te

Tolgay Arslan yönetim tarafından affedildi sıra Şenol Güneş’te

Tolgay Arslan yönetim tarafından affedildi sıra Şenol Güneş’te ve gözler Pazartesi günü hocayla başkanın yapacağı toplantıya çevrilmiş durumda.

Beşiktaş takımının 28 yaşında ki orta saha oyuncusu Tolgay Arslan da takım içinde ki değişimden nasiplenenler arasına adını yazdırmayı şimdilik başardı. Sezon başından beri birçok futbolcunun problem çıkarttığı takım içinde ki dengelerin bozulduğu defalarca önümüze gelmişti. Daha çok yabancı oyuncuların isimleri anılırken bir anda Tolgay Arslan disiplinsizlik, dürüm yemek gibi bir konuyla gündem olmuştu. Maçın devre arasında soyunma odasında dürüm yerken teknik ekiple yaşadığı tartışmanın buralara geldiği söyleniyordu. Diğer zamanlarda da konunun dürüm değil TL kurundan şikayetçi olması ve alacakları yüzünden TFF’ye şikayet etti gibi konularda geçiyordu.

TOLGAY ARSLAN’I YÖNETİM AFFETTİ ŞENOL HOCA NE DİYECEK?

Tolgay Arslan geçen gün ki başkan Fikret Orman’ın açıklamalarıyla takımda köklü bir değişikliğe gidileceği haberinin ardından yönetimden özür diledi. Yönetim ise oyuncunun bu tavrına karşılık özrü kabul etti ve sular biraz duruldu. Ancak 2 aydan beri kadro dışı kalan Tolgay’ın durumunu belirleyecek olan yine Şenol hoca. Bu sefer yetkileri artacağından omuzlarında çok daha büyük bir yük barındıracak olan Şenol Güneş, bu işe ne diyecek bakalım? Gerçekten de soyunma odasında dürüm yerken lakayt bir şekilde hocayla diyaloğa girdiyse ve hocanın otoritesine karşı koyduysa iş başka. Yok olaylar bu şekilde gelişmediyse ve hoca, futbolcuda disiplin sorunu görmüyorsa bambaşka. Bu durumda başkan ve teknik direktörün Pazartesi yapacağı görüşme birçok gelişmeyle birlikte Tolgay Arslan meselesine de noktayı koyacaktır.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın