Tolgay Arslan Fenerbahçe ile anlaştı Beşiktaş'la pazarlık sürüyor
Tolgay Arslan Fenerbahçe ile anlaştı Beşiktaş'la pazarlık sürüyor

Tolgay Arslan Fenerbahçe ile anlaştı Beşiktaş’la pazarlık sürüyor

Tolgay Arslan Fenerbahçe ile anlaştı Beşiktaş’la pazarlık sürüyor ve başkanların dostlukları da göz önünde bulundurulup anlaşma mümkün görülüyor.

Beşiktaş takımının orta saha oyuncularından olan Tolgay Arslan ile ezeli rakiplerden Fenerbahçe takımının anlaştıkları bilgileri geliyor. Daha önce Beşiktaş’ın hızlı davranması ile kadrosuna kattığı Almanca futbolcuyu Ersun Yanal istiyor. Takımda görmek istediği futbolcu için girişimlerin hızlandırılmasını istedi. Başkanları Ali Koç ise transferde sadece teknik direktörlerinin istediğinin olacağını belirterek diğer sportif direktörlerine kapıyı gösterdi.

TOLGAY ARSLAN ŞENER ÖZBAYRAKLI TAKASI MÜMKÜN

Beşiktaş yönetimi başkan Fikret Orman’ın talimatları ile özür dilemeyen futbolcuya takas yolunu kapatarak, kulübe para getirirsen gidersin dedi. Fenerbahçe yönetimi ise Beşiktaş’a takas teklif ettiği sağ bek oyuncusu Şener Özbayraklı‘yı önerdi. Beşiktaş’ta gelen cevap ise Şener + 4 milyon euro oldu. Gelen bilgiler iki kulübün ortayı bularak Şener + 2 milyon karşılığında Tolgay Arslan takası olacağı yönünde.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın