Tolgay Arslan affedildi ama hala kamp ve takımda ki durumu kritik
Tolgay Arslan affedildi ama hala kamp ve takımda ki durumu kritik

Tolgay Arslan affedildi ama hala kamp ve takımda ki durumu kritik

Tolgay Arslan affedildi ama hala kamp ve takımda ki durumu kritik şekilde gün saymaya devam ediyor. Şenol Güneş tarafından 6 maçtır kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan, yönetimden ve teknik heyetten özür dileyip affedilmişti. Ancak 4 Ocak’ta Antalya’da başlayacak olan kampa hoca tarafından dahil edilmedi.

Beşiktaş takımının şu anda genç sembol oyuncularından biri olan ve affedilmesi taraftarlar açısından da çok istenen Tolgay’ın suçu büyük ki bir türlü affedilmedi gitti. Aslında özür diledikten sonra yönetim ve teknik heyet affetti ama hoca yinede kamp kadrosuna dahil etmedi.

BEŞİKTAŞ’TA TRANSFER SÜRECİNİN BİTMESİ BEKLENECEK

Beşiktaş‘ta sabah saatlerinde kamp kadrosuna dahil edilmeyen şok oyuncular arasında Tolgay’la beraber Quaresma’nın da ismi yer alıyordu. Kendisine kamp kadrosunda yer bulamayan diğer futbolcularla birlikte bu isimler de satış listesinde bulunuyorlar. Vagner Love ve Larin de dahil olmak üzere Şenol hoca takımı silkeliyor.

Tolgay Arslan için nihai karar ise transfer sezonu kapanıncaya kadar bekletilecek. Kulübü alacakları için TFF’ye şikayet etmesi ile tamamen dışlanan genç oyuncu özür diledi ama başka kabahatleri de var. Transfer süreci başlar başlamaz başka takımlarla gayri resmi şekilde ciddi transfer görüşmeleri yaptığı biliniyor. Bu yüzden de transfer sezonu bitene kadar teknik heyet kararını bekletebilir.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın