Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Tolga Gül: Maçın Favorisi Beşiktaş

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Tolga Gül: Maçın Favorisi Beşiktaş

Kardemir Karabükspor’un futbol şube sorumlusu Tolga Gül hafta sonu oynanacak Beşiktaş maçıyla ilgili olarak, maçın favorisi tartışmasız Beşiktaş ancak her zaman favoriler kazanmayabilir diyerek takımına güvendiğini belirtti.

Karabükspor takımı Beşiktaş maçı hazırlıklarına Karabük Üniversitesi Prof. Dr. Burhanettin Uysal Ay Yıldızı Stadında sürdürdü. Karabükspor’un teknik patronu Igor Tudor yönetiminde çalışan ekip sakatlıkları bulunan Lazareviç, Yatabare ve Kokaloviç ve yedek kaleci olan Adriano ile Milli takımlarda olan oyuncular antremana katılmadı. Hafif şekilde sakatlıkları bulunan İlhan Depe ve Ermin Zec takımdan ayrı çalışarak hazırlıklarını sürdürdü.

Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül, Adriano, Lazareviç, Kokaloviç ve Yatabare’nin Beşiktaş maçında oynayamayacağını açıkladı. Hafif sakatlıkları olan Ermin ve İlhan’ın durumları ise maç gününde belli olacak. Hocamızın görev vermesi durumunda bu iki isim sahada yerini alabilir” dedi.

Tolga Gül, milli takımda bulunan oyuncularımız Traore ve Poko İstanbul’da bizimle birlikte olacaklar. Ancak çok sayıda sakat oyuncumuz var ve buda bizim canımızı sıkıyor. Ancak sakat oyuncularımız yerine sahada olacak arkadaşlarımıza güvenimiz sonsuz. Kendilerine güveniyoruz ve ellerinden geleni yapacaklarını biliyoruz.

Tolga Gül Beşiktaş maçının önemini bir kez daha belirterek açıklamalarını sürdürdü. Beşiktaş geçtiğimiz senenin şampiyonu ve şuan ligin en iyi ve aynı zamanda en hazır takımlarından bir tanesi. Tabi ki bu nedenle bu maçın favorisi tartışmasız Beşiktaş olacaktır. Ancak futbolseverler bir çok kez görmüştür ki her zaman favoriler kazanmayabilir. Şansımızı zorlamak adına sahada olacağız. Ligin ilk iki haftasında başarılı bir futbol ortaya koyduk ve Beşiktaş karşısında da bu oyunu sürdürmeyi hedefliyoruz. Puan yada puanlar alarak yolumuza devam etmek istiyoruz.

3 büyüklere karşı oynanan maçlarda futbolcuları pek motive etmeye gerek duymazsınız. Onlar kendileri zaten motive olurlar ve sahaya öyle çıkarlar. Hepimiz şehir olarakta konsantre olarak maçı öyle seyrediyoruz. 3 büyüklerle oynanan maçlar önemli ve prestij kazandıran maçlardır. Şampiyon olmuş bir takım ve 40 bine yakın seyirci karşısında oynayacaksınız. Bunlar takımımız açısından önemli etkenler. Futbolcularımızla yaptığımız konuşmalarda görüyoruz ki oyuncularımız maçı sabırsızlıkla bekliyor. İnşallah bizim açımızdan güzel bir maç olur ve puan veya puanlar alırız” şeklinde konuştu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 oylama 2 puan ortalama (2 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi