Taraftar'dan Eric Maxim Choupo Moting'e Come To Beşiktaş
Taraftar'dan Eric Maxim Choupo Moting'e Come To Beşiktaş

Taraftar’dan Eric Maxim Choupo Moting’e Come To Beşiktaş

Taraftar’dan Eric Maxim Choupo Moting‘e Come To Beşiktaş tezahuratları gittikçe artıyor ve Türkiye’de oynamayı istemesi ve Beşiktaş’ın istemesi halinde gelirim demesiyle gündem kızıştı.

Beşiktaş takımının hücum hattına takviye yapmak için bir girişimde bulunacağı beklenirken en güçlü aday ise PSV oyuncusu Eric Maxim Choupo Moting oldu. Taraftarlarımız sosyal medya hesabından 29 yaşında ki Kamerun’lu golcüye sürekli olarak Come To Beşiktaş çağrısında bulunuyorlar. Instagram hesapları tarafından yoğun bir tazyik altında bulunan Maxim Choupo-Moting ise tavırları ile Beşiktaş‘a yeşil ışık yakıyor. Bülent Uygun tarafından da ifade edildiği gibi Türk arkadaşlarının da etkisi ile ülkemizde forma giymek istediğini dile getiren Maxim Choupo-Moting için hedef Beşiktaş.

FORVET TRANSFERİNDE YÖNETİM ACELE ETMİYOR

Forvet transferinde yönetim acele etmezken takımda kalacak ve gidecek isimler de çok etkili olacaklar. Beşiktaş’ın yollarını ayırmayı planladığı kaleci Tolga Zengin, Gökhan Töre ve Vagner Love için de gelişmeler bekleniyor. Love ise idari olarak yüksek bir para cezası alacak ancak ne şekilde gönderileceği çözüme kavuşmalı. Beşiktaş yönetimi Brezilyalı futbolcuyu gönderirken zarar etmeden kasasına gelir katkısı yapabilmeli. Ayrıca Tolgay Arslan’ın getireceği olası bir transfer parası ise sağ bek için kullanılabilir. Eric Maxim Choupo Moting transferi ise sezon sonuna kalırsa da şaşırmamak lazım.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir