Talks

Richie Towell, AFC Wimbledon’a karşı son sezon öncesi Brighton’da oynadı. Resim: Mark Kerton

Richie Towell, AFC Wimbledon’a karşı son sezon öncesi Brighton’da oynadı. Resim: Mark Kerton

ROTHERHAM UNITED REMAIN, Premier League kulübü Brighton’dan Richie Towell’i imzalamak için anlaşma imzalamayı umduğunu belirtti

Ancak, yönetici Paul Warne, Miller’ların son zamanlarda İrlanda orta saha oyuncusuyla mücadele etmek için tekliflerinde fazla ilerleme kaydetmediğini kabul ediyor.

Geçen sezon Rotherham’da kredi alırken, Şampiyona’ya terfi ettikleri için, Towell 46 maçta altı kez oynadı.

27 yaşındaki Dubliner, sezon öncesi için Brighton’a döndü, ancak Ocak 2016’da Dundalk’ın kulübe katılmasından bu yana Albion için sadece beş tane ilk takım maçı yapan Chris Hughton’un planlarına girmeye zorlanacak bir yokuşla karşılaşacak. .

Rotherham ve Brighton arasındaki tartışmalar yaz boyunca devam etti, ancak Warne’in tarafının İngiltere’nin ikinci yarısında Brentford’a yarın öğleden sonra kampanyasına başlamaya hazırlandığı bir anlaşma henüz gerçekleşmedi.

Rotherham patronu Yorkshire Post’a verdiği demeçte, “Çarşamba günü Brighton ile konuştuğumuzu düşünüyorum. “Temsilcisi ile devam eden görüşmeler var. Her iki taraf için de işe yaramazsak, her imzada olduğu gibi olmaz.

“Bir ay öncesinden çok daha yakın olduğumuza inanmıyorum. Bu, bunun olabileceğine dair umudumu yitirdiğim anlamına gelmez, ancak daha olası görünmüyor. ”

2015 yılında Dundalk için 29 kez oynadıktan sonra 2015 yılında PFAI Oyuncusu olarak adlandırılan Towell, aynı zamanda League One kulübü Portsmouth için de bir hedef olduğu bildirildi.

İngiltere’de kalıcı anlaşmalar için transfer penceresi Perşembe günü kapanacak, ancak kulüplerin Ağustos ayı sonuna kadar kredi anlaşmalarını tamamlamalarına izin verilecek.

Warne, “Birisi içeri girip [Towell] satın alırsa oyun biter. Pencerenin ötesine geçerse, kredi için bir fırsat, o zaman hala onu elde etme şansımız var.

“Ama şu anda bana biraz garip hissettiriyor.”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir