Takımda adam eksik derken Şenol Güneş istifası gündemde
Takımda adam eksik derken Şenol Güneş istifası gündemde

Takımda adam eksik derken Şenol Güneş istifası gündemde

Takımda adam eksik derken Şenol Güneş istifası gündemde ve bu iddialar ne yazık ki ciddi boyutlara ulaşarak taraftarın iyice canını sıkmaya başladı.

Beşiktaş takımının devre arası ayrılıklar ve transferler sonrasında özellikle kanat mevkilerine ve orta sahaya takviye yapması beklenirken takımdan gidenlerin çokluğu göze çarptı. Tabi gelen futbolcuların yada elde olanların kullanıma müsait hale gelmesi de yeterli olur deniliyordu. Ancak son bomba ise 1 haftadan beri dillerde dolaşıyor.

Beşiktaş takımının teknik direktörü Şenol Güneş, geçen hafta yapılan Antalyaspor karşılaşması sonrasında istifasını sunacakmış. Bu haber ise sözlerine itibar edilen gazeteci yazar Serdar Sarıdağ tarafından verilmişti. Sarıdağ, gelen farklı galibiyet sonrasında Şenol hocanın bu fikrini şimdilik ertelediğini ancak yarın öbür gün neler olabileceğini kestiremediğini vurgulamıştı.

ŞENOL GÜNEŞ’İN İSTİFASI BUGÜN FANATİK MANŞETİNDE

Şenol Güneş’in istifası ne yazık ki bugün Fanatik gazetesinde ki manşette yeniden yer buldu. Bu akşam Vodafone Park’ta Bursaspor ile yapılacak olan maçın ardından Şenol Güneş’in istifasını açıklayacağı yazıldı. Şu anda bütün Beşiktaş’lı taraftarlar bu haberin resmi hesaplardan yalanlanmasını bekliyor. Aksi halde gerçekleşecek olan bu istifa takımı ve taraftarları darmadağın edecektir.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir