Süper Kase kazanan federal ücretlerden sonra içeriden bilgi ticaretini kabul ediyor

Resim: UPI / PA Görüntüleri

Resim: UPI / PA Görüntüleri

Philadelphia’daki FEDERAL PROSECUTORS, Super Bowl şampiyonu Mychal Kendricks’in 2013 ve 2015 yılları arasında dört büyük ticaret anlaşmasıyla 1.2 milyon dolarlık yasadışı kâr elde etmek için içeriden bilgi kullandığını söyledi.

NFL tarafından serbest bırakılan 27 yaşındaki linebacker, Mayıs ayında Philadelphia Eagles’ı şampiyonaladı ve bir ay sonra Cleveland Browns’a katıldı. ABD Savunma Bakanı William McSwain’ın davalı Damilare Sonoiki’ye 10,000 dolarlık komisyonda olduğu ve aynı zamanda birkaç yan gelirler.

Bunların arasında Eagles demirbaşlarına bilet ve şarkıcı-çizgi-model Teyana Taylor ile ziyaretler yer aldı. Taylor’un Sonoiki ve Kendricks arasındaki düzenlemeyi bildiğini gösteren hiçbir kanıt yoktur.

Savcılar, iki erkeğin en az 25 yıl hapis cezası gerektiren ve para cezalarında her biri 5 milyondan fazla para cezasına çarptırılan menkul kıymetler dolandırıcılığı suçlamasıyla ilgili olarak menkul kıymet sahtekarlığı ve komployla suçlandıklarını doğruladılar.

Per Bloomberg’e göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) tarafından Kendricks ve Sonoiki’ye karşı açılan medeni davada, çiftin kodlanmış metin mesajları ve FaceTime görüntülü sohbetleri aracılığıyla kamuya açık olmayan bilgiler paylaşıldı.

Kendricks, satın alınmaya karar verilen şirketlere yatırım yaptı ve bir keresinde, sadece bir iki hafta içinde yaptığı yatırımın% 400’üne geri döndü.

Sonoiki, şu anda popüler ABC sitcom’da bir yazar olan Black-ish , Harvard’da eğitimli ve yatırım bankası Goldman Sachs’da 2015’te olduğu gibi bir analistti.
ABD Avukat McSwain, 2013-2015 yılları arasında Kendricks’e “içtenlikle” bilgi aktardığını söyleyerek, bu tür davranışların “kamuoyunun piyasalarımıza olan inancını zayıflattığını ve kurallara göre oynayan sıradan yatırımcılara zarar verdiğini” belirtti.

“Kendricks nakit ve ticaret ve yatırım halkın dinlenme olmadığı gizli bilgilere kar sağladı yasadışı ipuçları için paylaşılan ünlü Perks ödenen” Stephanie Avakyan, SEC İcra Bölümü eş direktörü yaptığı açıklamada .

Kendricks, Tom Brady’yi Super Bowl Ligi sırasında hızlandırdı Kaynak: SIPA ABD / PA Görseller

Kendricks’in avukatı Michael Schwartz, Amerikan futbolcunun kendisinden öğleden sonra kendisinin aleyhindeki suçlamalara itiraf ettiği ve eylemlerinden dolayı özür dilediği bir ifadeyi paylaştı:

“Özür dilerim. Dört yıl önce, içeriden ticarete katıldım ve çok pişmanım ”dedi.

“Güvenebileceğimi düşündüğüm ve kime hayran olduğumu düşündüğüm eski bir arkadaşımla para yatırdım. Harvard mezunu ve Goldman Sachs’ın bir çalışanı olarak arka planı bana yanlış bir güven duygusu verdi. Bu noktaya kadar, bugün olduğum futbolcu olmak için 5 yaşımdan beri kuyruğumu çalıştım.

Ben sadece bir futbolcu olmaktan daha fazla olmanın cazibesi ile çekildim. Yasadışı işlemlerin tüm ayrıntılarını tam olarak anlamadım, bunun yanlış olduğunu biliyordum ve tüm kalbimle eylemlerime pişmanım.

Kendricks, “Soruşturmanın başlangıcından beri, tüm yetkililerle tam olarak işbirliği yaptım ve yapmaya devam edeceğim” dedi.

Eylemlerim için tüm sorumluluğu kabul ediyorum. Kendim için herhangi bir kazanç elde etmeme rağmen, yasadışı olarak kazandığım tüm fonları geri ödemeyi ve eylemlerimin sonuçlarını kabul etmeyi taahhüt ediyorum.

“Kardeşlerime, sahiplerime ve takım arkadaşlarıma, Eagles ve Browns, NFL ve kariyerime borçlu olduğum muhteşem hayranlardan içtenlikle özür dilerim.

“Ayrıca ailemden özür diliyorum, bu konuda başarısız oldum. Hepiniz daha iyisini hakediyorsunuz ve güven ve saygınızı yeniden kazanmak, başkalarını eğitmek için bir avukat olarak hizmet etmek ve bunun gibi bir şeye asla dahil olmayacağımı göstermek için elimden geleni yapacağım.

“Zaman ayırdığınız için teşekkürler ve umarız affınız.”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Aaron Rodgers, NFL raporunda en yüksek maaşlı oyun kurucu oldu.


Altılı tahmin30 Ağustos at yarışı tahminleri30 Ağustos altılı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir