Strong Irish contingent involved as 10-man Burnley

KONSTANTINOS FORTOUNIS, SCORED iki oldu ve diğeri Olympiacos, Perşembe günü 3-1 Avrupa Ligi galibiyetine sahip bir iplikle asılı Burnley’in Avrupa hayallerini bıraktı.

Ben Gibson’ın kırmızı kartından sonra 10 erkekle son 30 dakikayı oynayan Burnley – Chris Wood’un cezasıyla hala umut dolu bir bakış açısı taşıyorlar, ama eğer onlar eğer yedi gün içinde Turf Moor’daki stili açmaları gerekecek. grup aşamasına ilerlemek.

Fortounis, Wood yedekli parite geri döndükten sonra ikinci kez Andreas Bouchalakis’i kurmadan önce mükemmel bir serbest vuruşla skoru açtı.

Fortounis’ten gelen bir ceza, 44 kez Yunan şampiyonu için zaferi tamamladı ve Burnley, açığı sadece iki hedefte tuttuğu için Tom Heaton’a minnettardı.

Parlak bir başlangıçtan sonra, Premier Lig takımı Olympiakos’un bir ritme girmesiyle birlikte kendilerini arka ayağında buldu.

En sonunda Fortounis olarak söylediği baskılar, çıkmaza girmiş Heaton için çok uzak mesafelerden ileri gelen çarpıcı çabaları, çıkmazı kırdı.

Olympiacos, yarım saatten önce bir saniye tehdit etti, ancak onu almayı başaramadılar ve ustaca cezalandırıldılar, Mohamed Mohamed Camara’nın faul yaptığı 12 metreden bu yana evden ayrıldılar.

Atina’daki Burnley için sinir bozucu bir geceydi. Kaynak: Petros Giannakouris

Burnley, Bouchalakis Fortounis’ın tehlikeli serbest vuruşuna ev sahipliği yapmak için Jack Cork’un önüne geçmesiyle ikinci yarıda tekrar oyuna devam ediyordu.

Görevleri, Camara’nın bölgedeki çekimleri için ikinci bir sarı kart gösterdiğinde, Fortounis olay yerinde bir hata yapmadığında görevlerine bir darbe daha verildi.

Daniel Podence ve Miguel Angel Guerrero, her ikisini de yatağa yatırmak için yaldızlı fırsatlardan arınmıştı, ama onların yankısı Burnley’e umutların en acısını veriyor.

İrlandalı trio Kevin Long, Stephen Ward ve Jeff Hendrick’in hepsi Clarets için başladı.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


24 Ağustos altılı tahminleri24 Ağustos at yarışı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın