Sterling İngiltere’den geri çekilmek zorunda kaldı.

MANCHESTER ŞEHİR İHRACATI Raheem Sterling, İngiltere’nin İngiltere’nin İngiltere ve İrlanda’ya karşı gerçekleştireceği karşılaşmalardan dolayı geri kalmış bir sorun nedeniyle çıktı.

23 yaşındaki oyuncu, diğer 22 oyuncu St George’s Park’ta bir antrenman kampı için toplandığı için Pazartesi günü takımdan çekildi.

Sterling’in yokluğu, uluslararası rekoru üzerine sorulan sorulara rağmen Gareth Southgate’e bir darbe olarak geliyor.

44 maçta sadece iki kez filme aldı ve İngiltere’nin Rusya’daki Dünya Kupası’nda dördüncü olarak bitirdiği skoru alamadı.

Ancak, saldırgan Southgate’in altında düzenli olarak kalmaya devam ediyor ve mevsime iyi bir şekilde başlıyor ve dört Premier Lig maçında ikiye katlanıyor.

İkincisi, City’nin haftasonu tam 90 dakikayı oynadığı Newcastle United’da kazandı.

“Raheem Sterling, sırtında bir sorun olması nedeniyle ekibinden geri çekildi, derhal bir yedek planlanmadı,” dedi Futbol Birliği açıklamasında bulundu.

Southgate, Jamie Vardy’nin uluslararası görevden geri adım atma kararını takiben ön üçüncülükteki seçenekler konusunda zaten zayıf.

İngiltere, Cumartesi günü Wembley’de İspanya’ya karşı Milletler Ligi kampanyasını başlattı ve üç gün sonra Kral Güç Stadyumu’nda İsviçre’ye karşı bir dostla mücadele etti.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın