Spurs star Son Asya Oyunları’nda oynamak için yeni sezonun eksik başlangıcı için özür diler

TOTTENHAM STAR SON Heung-min, Spurs’un mevsiminin ilk ayını Asya Oyunları’nda Güney Kore’de oynamak için potansiyel olarak kaçırdığı için özür diledi.

Asya Oyunları, Spurs’un Newcastle’a karşı oynadığı Premier League kampanyasına başladıktan üç gün sonra 14 Ağustos’ta başlayacak.

Güney Koreli şampiyonu 1 Eylül’de finale kaldığında, Oğul Tottenham’ın Fulham, Manchester United ve Watford’a karşı oynayacağı üç maçı kaçırdı.

26 yaşındaki, Tottenham’ın 2018-19 kampanyasının başlangıcında hazır bulunmayacağından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

“Açıkçası üzgünüm,” dedi Sonal Goal. “Ekipten uzunca bir süre uzak kalacağım, bu yüzden yöneticime ve takım arkadaşlarıma üzüldüm.

“Eminim takım arkadaşlarım boşluğu yeterince doldurabiliyor, ancak sezon boyunca takımdan ayrılmak zorunda kaldığım için hala üzgünüm.

“Bu yüzden, [Asya Oyunları’ndan] geri döndüğümde kendimi takım için feda etmeye hazırlamam önemli.”

Son olarak 2023’ten itibaren Spurs’ta bir sözleşme uzatması imzaladı ve kabiliyetine inancını göstermeye devam etmesi için minnettarlığını ifade etti.

Oğul, “Kulüp için son derece minnettarım” diye devam etti. “Tottenham, ilk adımı Premier Lig’e götürme fırsatı veren kulüp.

“Hayranlar sözleşme uzatmasını imzaladığım için beni tebrik etti, ama aslında kulüp, yöneticimiz ve takım arkadaşlarıma teşekkür etmeliyim.”

Oğul 2015 yılında Bayer Leverkusen’den Tottenham’a katıldı ve son iki sezonda 26 ligi hedef alarak, kulübün başarısının önemli bir parçası haline geldi.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir