Sivasspor Beşiktaş'tan Fatih Aksoy'u transfer etmek istiyor
Sivasspor Beşiktaş'tan Fatih Aksoy'u transfer etmek istiyor

Sivasspor Beşiktaş’tan Fatih Aksoy’u transfer etmek istiyor

Sivasspor Beşiktaş’tan Fatih Aksoy‘u transfer etmek istiyor ve Yiğidoların teknik direktörü Hakan Keleş bu transferde ısrarlı.

Beşiktaş takımının genç stoperi Fatih Aksoy’u radarına alan Sivasspor teknik direktörü Hakan Keleş, genç futbolcuyu transfer etmek istediğini belirtmişti. Beşiktaş’ın yönetimi ise bu transferin karşılığında sağ beklerini istemiş ancak o bize gerekli cevabı alındı.

Beşiktaş‘ın devre arası transfer çalışmalarında yaşanan bu sürpriz gelişmeyi röportajda aktaran Sivas’ın teknik patronu Hakan Keleş, Fatih Aksyo’u 1,5 yıllığına istedik dedi. Beşiktaş transfer komitesi de Sivasspor’dan takas sistemiyle Barcelona’dan kiraladıkları sağ beklerini istemiş. Bu isteğe sıcak bakmayan Hakan hoca, şimdilik öyle bir düşüncemiz yok, o bize lazım dedi.

GÖNDERİLECEK BİR SÜRÜ OYUNCU VARKEN FATİH GÖNDERİLMEMELİ

Beşiktaş takımında çaptan düşmüş, sahada nefes alamayan ve dinazorlaşmış bir sürü oyuncu varken maçlarda ataklığı ve dinamizmi ile öne çıkan Fatih’in gönderilmesi başka bir transfer cinayeti olur. Bazı kaynaklar transferin gerçekleştiğini belirtse bile biz inşallah bir aksilik olurda olmaz diyoruz. Beşiktaş’ın altyapısından gelmiş ve başarıya aç olan bu çocukları elin teknik direktörü farkediyorda biz mi farkedemiyoruz? Kasımpaşa maçında girdiği mücadelede Diagne’nin kurnazca penaltı almasında bu çocuğun hiç suçu yokken bazı ergenler demediğini bırakmadı. Yüreğini ve tüm azmini sahaya yansıtarak ölmüş 6 futbolcunun da yükünü omuzlayan iki tane gencimiz varken bu yapılmaz.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın