Shels, Athlone için masa üstü toplayıcı UCD’yi istenmeyen LOI kaydı olarak altı kişilik Longford’a vurdu

Resim: James Crombie / INPHO

Resim: James Crombie / INPHO

Athlone 0-1 UCD

ATHLONE TOWN, lig istatistik şampiyonu Karl Reilly’e göre, bir çok maçta bir İrlanda Ligi rekoru kırdı.

UCD’nin 1-0 galibiyeti, Gary O’Neil’in 11. dakikasına teşekkür ederek, Öğrencileri Birinci Bölümün rahat bir şekilde üst seviyesine taşıdı, ama aynı zamanda, alt kulvar Athlone’un, 23 yaşındaki Kilkenny Şehrinin rekorunu kırdığını gördü. zafer olmadan 39 lig fikstür gidiyor.

Athlone Town bu sezon, bir turnuvaya katılmadan 39 lık bir ligde İrlanda Ligi rekoru kırdı, 1994’ten 1995’e kadar Kilkenny City tarafından düzenlenen rekoru kırdı

– Karl Reilly (@HistoryLOI) ) 27 Temmuz 2018

Kalan beş oyunlarından üç galibiyet UCD’nin Birinci Bölüm unvanını koruduğunu görecek.

Galway 3-2 Cabinteely

Galway United, Eamonn Deacy Park’taki bir gerilim filminde üç puanı almak için gergin bir sonuçla mücadele etti.

Joe Doyle, Eoin McCormack’ın 1 dakikalık grevi iptal etti ve ziyaretçiyi aradaki mesafeye beş dakika kala çekti, ancak yarım kalan iki maçta bir Conor Barry kibriti, geriye kalanda 35 seyirciyle seyir halindeydi.

Marty Waters, ev sahiplerinin kalplerini ağzına atmak için 86 dakikada vurdu, ancak Galway dördüncü sırada Finn Harps’ın üç puanı içinde hareket etmeye zorlandı.

FULL TIME: Galway United 3-2 Cabinteely.

Eoin McCormack gave United the lead before Conor Barry added a brilliantly taken brace to seal an important win at Eamonn Deacy Park.

Shelbourne 6-1 Longford

Karl Moore’un gelişi, eski Bohs adamının 6-lerin oyun dışı-off-Longford’daki imhalarında Shels için bir hat trick yaptığında daha fazla bir tarzda vaftiz edilemezdi.

Dediğimiz gibi, “https://t.co/CnEA7Uqrlb

– Shelbourne FC (@shelsfc) 27 Temmuz 2018

David Mulcahy, Moore ve David O’Sullivan’ın hedefleri sayesinde Shel’ler 3-1 öne geçti – Sam Verdon, ziyaretçilere birer parça koymuştu – Jamie Doyle, Longford için yürüyüş emrini 71 dakika içinde aldığında.

Ev sahibi adamların avantajlarından en çok yararlananlar, ikisi de Moore’dan gelen üç geç grevle yankı uyandırdı. James English, Donegal kulübünün hala bir oyuna sahip olmasına rağmen, Shels üçüncü noktada Finn Harps’i üstlenirken, vişnenin tepesinden tırnağı yerleştirdi.

Wexford 0-0 Drogheda

İkinci sırada yer alan Drogheda, ikinci turda Wexford tarafından Ferrycarrig Park’ta bir çıkmazda tutuldu, bu da Sean Kelly için kırmızı bir kart olmasına rağmen – ikinci bir kayıt olabilir – 50 dakikalık işaretin hemen ardından.

Her iki tarafın da kendi imkanları vardı ve Wexford’un olasılıkla bir olasılıkla bile öne geçmesine rağmen, Paul Skinner’in Dean Walsh’tan tasarruf etmemesi için 10 kişiye düştü.

Wexford’un hedefine doğru bir Drogheda kuşatmasına rağmen, ev sahipleri, UCD’yi Birinci Bölüm tablosunun üstündeki hata için daha fazla marj veren bir sonuç elde etti.

📣 REPORT: @WexfordFC 0-0 @DroghedaUnited

Drogheda United lost ground on UCD at the top of the First Division after a scoreless draw against Wexford!

LIVE ➡️ https://t.co/1DuiP1RIka

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Pattterson 88. dakika kazananı Candystripes ve Saints üç kırmızı kart paylaştı


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın