Sevilla yöneticisi Joaquin Caparros, Real Betis’den özür diler

Bir başka heyecan verici Real Betis oyunu, bu kez çapraz şehir rakipleri Seville karşı. Oyunun sonundaki haberler sahadaki oyuncular tarafından karşılanmadı. eşleşmeye kurulmasına Sevilla yöneticisi Joaquin Caparrós tarafından yapılan yorumlar dikkati aldı.

Sadece bu ‘yorumlar’ değil, ara yöneticiler cumartesi günü Villamarin Stadyumu’na vardıklarında kulübün antrenörünü oyuncu antrenörüne söylemeye karar verdiler.

Maçın 2-2 berabere kaldığı maçta, yine toparlanmış bir kalabalığın önünde, Caparros oyunun ardından orta sınıfa yükseldi. Sevilla yöneticisinin Real Betis ve destekçilerine yaptığı jest ve yorumlar videosu hafta sonu boyunca sosyal medyada yayıldı ve yayıldı.

Gelecek sezondan kulübün gençlik gelişimine katılma rolünü üstlenecek olan İspanyol, özür diledi.

Kendi twitter hesabı üzerinden, Caparros belirtilenler: “Ben Real Betis taraftarları için özür dilemek istiyorum, kime karşı çirkin bir ve talihsiz jest ve yorum … Seville Rekabet ITS yakınlığı ile bilinen edilir yapılmış ama olanlar aşırı ulaşmak hiçbir zaman gerek ve ben yanlış oldu. “hatta onlar Sevilla yukarıda bitmiş gerçeğini değinen yetersiz kalmakla, ulaşılması Avrupa futbolunda O’nun rakiplerini tebrik fırsatı aldı.

OKUYUN: Neymar, Man United linkleri olarak transfer konuşmasından yoruldu

Endülüs tarafı, geç nisan ayında görevli olduktan sonra Caparros’un vesayeti altında ilerledi. Onları iki oyun ve iki oyunda bir çekilişe yönlendirdi.

Belirtildiği gibi, gelecek sezon ilk takımın başında kalmak beklenmiyor ve bunun yerine gençlik sistemini devralacak. En önemlisi 2000 2005 şarj şeklinde yaptığı büyü sırasında ilk takıma Sergio Ramos ve İsa Navas getirmek için, ben ileriye benzer türden oyuncular ortaya çıkarmak umulmaktadır biliyorum.

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın