Serena Williams says French Open catsuit makes her feel like a

Amerikan Serena Williams.

Amerikan Serena Williams.

SERENA WILLIAMS, Fransa Açık ilk tur maçında giydiği catsuit’ı bir ‘savaşçı prenses’ ve ‘süper kahraman’ gibi hissettirdi.

Williams, 2017 Avustralya Açık’tan bu yana Salı günü erken saatlerde Kristyna Pliskova’ya düzenlenen bir galibiyetle ilk büyük mücadelesini yaptı.

Bir bebeğe sahip olmak için zaman ayırdıktan sonra 2016 yılından bu yana kilden oynamayan 23 kez büyük kazanan, Catsuit kıyafetini Marvel’in Black Panther’inden bir şeye benzeterek yeni görünüşün kendisini bir süper kahraman gibi hissettirdiğini söyledi.

Ben buna Wakanda’dan esinlenen catsuit derim ”dedi. “Gerçekten eğlenceli. Filmden önce bir şekilde tasarlasa da, yine de bana bunu hatırlatıyor.

“İçinde bir savaşçı gibi hissediyorum, bir savaşçı prenses gibi… belki de Wakanda’nın kraliçesi gibi. Her zaman bir fantezi dünyasında yaşıyorum. Her zaman bir süper kahraman olmak isterdim ve bu bir süper kahraman olma yolumun bir türü.

“Giydiğimde süper kahraman gibi hissediyorum.”

Ancak takım elbise, Williams’ın eylül ayında doğumundan bu yana yaşadığı bazı sağlık sorunlarıyla mücadelede yardımcı olmaktan çok keyif alıyor.

Kan pıhtılarımda çok fazla sorun vardı ve tanrım, son 12 ayda kaç tane olduğumu bilmiyorum, ”diye ekledi.

“Yani kesinlikle bunun için biraz işlevsel. Oynarken çok fazla pantolon giyiyorum, böylece kan dolaşımını devam ettirebilirim.

“Bu eğlenceli bir takım elbise, ama aynı zamanda işlevseldir, bu yüzden sorunsuzca oynayabiliyorum.

“Geçirdiğim her şeyle geri gelmek kolay değil ve aynı şeyden geçen birçok kadın vardı ve biz bunun hakkında konuşmuyoruz.

“Yani kimse bunu gerçekten bilmiyor, ama şimdi bu platformumuz var ve şimdi bunun hakkında konuşuyoruz, ben bunun için vokalim.

Evet, bu takım elbise gibi, zihinsel, fiziksel olarak bedenleri ile geri dönüp kendine güveni olan ve kendilerine inanan tüm kadınları temsil eder.

“Kesinlikle farklı bir grup harika kadın ve çocuğa ilham vermem için bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

“Bu sadece genişliyor ve gerçekten gerçekten kucaklıyorum.”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Serena Williams, büyük slam geri dönüşü için çalışmak için yaptı

Roketlerin indirilmesinden sonra NBA Finallerinde LeBron’daki Cav’lerle savaşacak savaşçılar


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın