Serdar Sarıdağ : Ryan Babel sezon sonu Galatasaray'a gelecek
Serdar Sarıdağ : Ryan Babel sezon sonu Galatasaray'a gelecek

Serdar Sarıdağ : Ryan Babel sezon sonu Galatasaray’a gelecek

Serdar Sarıdağ : Ryan Babel sezon sonu Galatasaray’a gelecek diyerek çok farklı bir teori ortaya attı.

Beşiktaş için Babel’siz güzel bir ikinci devre başlıyor diyebiliriz. Takımın önüne çok farklı şekilde engel olan ve kendisinin futbolcu olduğunu unutup herkesin ona para verme zorunluluğu olduğunu düşünen biriydi. Ayrıca aldığı paranın da hakkını vermeyip barlarda pavyonlarda yiyip diğer takım futbolcularını da peşinden sürüklüyordu.

Beşiktaş takımının son zamanlarda ki karın ağrısı haline gelen futbolcusu Ryan Babel artık resmen Fulham’da. Ancak işin içinde iş olduğu ve Hollandalı futbolcunun şeytanlık peşinde olduğu ortaya çıktı. Skorer muhabirlerinden Serdar Sarıdağ yaptığı açıklama ile gündemi çalkalayan bir teori ortaya attı. Yalnız bu iş bir teoriden ibaret değil. Sarıdağ yerden göğe haklı.

Beşiktaş’la yollarını ayırıp Premier lig yolunu tutan Ryan Babel, İstanbul’da ki evini de taşımadı. Fulham’ın küme düşmesi halinde sözlü olarak anlaştığı Galatasaray’ın formasını giyme ihtimali büyük. Fenerbahçe ile de aralarında çeşitli görüşmeler yapan futbolcu ve menajeri her iki tarafa da yeşil ışık yaktı. Ancak Galatasaray şuan daha baskın. Orada hemşehrisi Donk’un da tavsiyesi ile tam anlamı ile yer buldu.

BABEL TAKIMDA HEMŞERİLERİNİ ÇÖP ETTİ GS’DE ADAM OLACAK?

Babel dediğiniz herifi bazı taraftarlarımız yere göğe sığdırımıyor. Akıl tutulması mı yaşıyorsunuz siz kardeşim? Yok 6 gol atmış mış, yok Fenerbahçe’ye gol atmış mış. Başka ne yapacaktı? Yaptıkları ise yapması gerekenler yanında sıfır. Kasımpaşa maçına çıkan 6 kişilik kadroyu da gece içirip takıma 4 tane yedirten o. Şenol hocaya ileri geri konuşup geldiği yeri unutup fırça atan o. Taraftara küfür eden o. Larin’i çaptan düşürüp gollerin kaçmasına sebep olan o. Ne kadar slogan adamları var bu ülkede anlaşılır gibi değil. Sadece iyi yönünü görüp takımı ipe götürdüğünü görmemek herhalde katiline aşık olmak gibi birşey.

Neyse şimdi Galatasaray da olan hemşerisi Donk’un tavsiyesiyle sezon sonu Fulham küme düşerse Babel oraya gidebilir. 32 yaşını geçmiş bir hantal dinazorla Galatasaray ve Fenerbahçe yönetiminin Beşiktaş’a 2 sene önceki kendi taktiğini uygulayıp acı çektirmeye çalışması trajedik. Bari iş yapma şansı olan Güven gibi genç birini alsanızda memleket alkışlasa. Takımınızı batırıp istifa etmek zorunda kalıcaksınız ama hırs gözünüzü kör etmiş sizin. Adam içmekten sahada koşamayıp dizlerini tutup koşamıyor. Alın da bari biraz size üzülelim.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir