Serdal Adalı Şenol Güneş'e 3 yıllık sözleşme teklif ettik hayır dedi!
Serdal Adalı Şenol Güneş'e 3 yıllık sözleşme teklif ettik hayır dedi!

Serdal Adalı Şenol Güneş’e 3 yıllık sözleşme teklif ettik hayır dedi!

Serdal Adalı Şenol Güneş’e 3 yıllık sözleşme teklif ettik hayır dedi açıklaması yaprak transfer gündemini de değerlendirdi.

Beşiktaş takımının 2. başkanı Serdal Adalı kendisi ile yapılan röportajda transfer gündemini değerlendirdi ve Şenol hocaya ait soruları da cevapladı. Şenol Güneş’e 3 yıllık sözleşme teklif ettiklerini ancak hocanın sezon sonunu bekleyelim cevabı verdiğini belirtti. Yaşanacak olan gelişmelere göre bu kararı hep birlikte verelim diyen Şenol Güneş, bu nazik teklif için de teşekkür ederim demiş.

BURAK YILMAZ EN AZ 10 GOL ATAR

Burak Yılmaz transferi ve bir kısım taraftar grubunun istememesi konusuna da değinen Adalı : “Şunu herkes bilsin ben Beşiktaş’a zarar verecek biriyle çay bile içmem. Burak ikinci yarı en az 10 gol atar” dedi.

SAĞ BEK TRANSFERİ YAPACAĞIZ

Transfer planlamamızda şu an sağ bek dışında bir gündemimiz yok diyen Serdal Adalı, Sağ bek transferimizi de yapıp önümüze bakacağız. Gündemimizde başka bir transfer yok açıklaması yaptı. Mirin için ise “düşünün devre arası iki transfer yaptık. Mirin geldi, iki gün sonra hazırlık maçına çıktı” diyerek transfer gündemini de değerlendirdi.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın