Şenol Güneş'ten Cyle Larin için tam not
Şenol Güneş'ten Cyle Larin için tam not

Şenol Güneş’ten Cyle Larin için tam not

Şenol Güneş’ten Cyle Larin için tam not verildi ve Kanada’lı oyuncu takımdan gönderilecekler listesinden çıkarılarak göze girmeyi başardı.

Beşiktaş takımının devre arası transfer sezonunda kampa girerken satılmak yada kiralanmak maksadı ile kadroya kattığı Cyle Larin artık kalıyor. Tecrübeli teknik direktörü Şenol Güneş gözetiminde yapılan Antalya kampında performansı ve gelişimiyle hocadan ve teknik heyetten tam not alan Cyle Larin hücum hattı için düşünülüyor. Takıma alınacak birçok futbolcu için düşünceler de tersine dönmüş durumda.

RYAN BABEL’İN BOŞLUĞU CYLE LARİN İLE YERİNİ DOLDURUYOR

Ryan Babel‘în Fulham transferi sonrası sol açık için çeşitli isimleri gündeminde bulunduran Beşiktaş transfer komitesi hocadan gelen raporla beklemeye geçti. Hücum hattına alınmak için isimleri geçen Yevhen Konoplyanka ile Maxim Choupo Moting için yönetim hız kesti. Son 2 aydır bireysel antrenmanlarını artıran ve takıma katkı sağlayabilmek için gece hayatına son veren Cyle Larin, kampta takımın en gözde iki futbolcusundan biri oldu. Kendisi için gelen birçok kiralama teklifine karşın Şenol Güneş’in verdiği “beğeniyorum, göndermeyelim” raporu sonrası işler değişti. Hem hücum hattına yaptığı büyük katkılar hemde topa vuruşlarında ki iyileşmelerle takımı sırtlayacağına inanılıyor.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir