Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Şenol Güneş: Yerimizde Sayarsak Geçiliriz! Beşiktaş Haberleri

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Şenol Güneş: Yerimizde Sayarsak Geçiliriz! Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş Alanyaspor karşılaşması sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Bıraktığımız yerden üzerine koyarak devam etmeliyiz yoksa geçiliriz” dedi.

Beşiktaş’ın şampiyon teknik direktörü Şenol Güneş, sezona 3 puanla başlamanın önemli olduğunun altını çizerek, daha çok gol pozisyonuna girerek bunları gol yapabilirdik. Futbolumuza yeni şeyler katmayıp, şampiyon takımız diyerek aynı yerde durursak bizi geçerler” dedi.

Beşiktaş teknik patronu Güneş, maçın başından sonuna kadar disipli bir şekilde oynadık. Oyuncularımı tebrik ediyorum, hafta içerisinde maç için yaptığımız uyarılara harfiyen uydular güzel bir galibiyet aldık.

İlk dakika da uyguladığımız baskılı futbol işlerin kolaylaşması adına önemli bir etken oldu. Kazanma hırsı olan taraf bizdik, disipli bir takım görüntüsü verdik. Daha az top kaybı yaparak, daha fazla gol pozisyonuna girmemiz gerekiyordu. Ama sezonun daha ilk maçı olmaması sebebiyle bu dalgalanmaların yaşanması gayet normal. Her futbolcu sezonun daha ilk maçlarında mükemmeli bulamaz” dedi.

Bu maçın bizi aldatmaması gerekiyor, uzun maratonda kadroya takviye yapılması grekiyor. Uzun döneme bu kadromuz yetmeye bilir, sakatlıklar yaşanabilir. Yeni isimleri kadromuza kazandırmamız gerekiyor, kadromuzun yeterli olup olmadığını ilerleyen günlerde göreceğiz. Bıraktığımız yerden gitmek değil, üzerine koyarak gitmeliyiz. Şampiyon olduk diye aynı yerimizde sayarsak rakiplerimiz bizi geçer.

Güneş yaptığı açıklamaların devamında, Oğuzhan’ın golü sadece ilk goldü. Oğuzhan yaratıcı bir oyuncu ve yaptıkları ile daha da iyilerini yaratmaya devam ederler. Maalesef başarıda şımaran kötü gidişte üzüntüye kapılan bir yanımız var. Elimizde bulunan futbolcular kötü değil. Ancak bir ay sonrasında hangi futbolcunun nasıl bir performan sergileyeceğini bilemezsiniz. Kadroyu ben değil, oyuncular belirler. Gökhan Gönül’ün futbol kalitesini konuşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum, onu bu maçta risk etmek istemedim.

Şenol Güneş konuşmasının sonunda Gaziantep’te yaşanan hain saldırıya da değinirken, 15 Temmuz ve daha sonrasında yaşanan patlamalar tadımızı kaçırıyor. Bu hainleri ülkemizden temizlememiz gerekiyor. Bu ülkede yaşamak isteyenler huzuru ve barışı ön planda tutması gerekiyor. Yeni bir atılım yaparak bu topyekün savaşı durdurmamız gerekiyor. Bu olaylar böyle gitmez. Vatandaşımız çevresindeki yakınındaki insanları iyi tanımalı, devlete zarar vericek insanları derhal ihbar etmeli, bu vatandaşlık görevidir” ifadelerine yer verdi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi