Ana Sayfa UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ 9 Şubat 2019 1107 Görüntüleme

Şenol Güneş resmen Milli takımın başına geçti

Şenol Güneş resmen milli takımın başına geçti ve sezon sonuna kadar hem Beşiktaş’ın hemde A Milli takımımızın teknik direktörlüğünü yapacak.

Beşiktaş takımının tecrübeli teknik direktörü Şenol Güneş, bugün itibari ile milli takımın resmen başına geçti. Ayrıca yapılan açıklamada hem Beşiktaş’ın hemde milli takımın sezon sonuna kadar başında olacağı kesin olarak bildirildi.

Beşiktaş’tan ayrılacağına dair yapılan açıklamalar bu gelişme ile birlikte çöpe gitti ve hoca yönetimle sezon sonuna kadar Şenol Güneş anlaşma yaptı. Beşiktaş’ın şampiyonlukta ki ve Şampiyonlar ligi iddiası kaybolmadığı müddetçe Güneş görevinin başında.

Eğer Beşiktaş’ın şampiyonluk yada Şampiyonlar ligi iddiası kaybolursa takımımız Guti ile yoluna devam edebilir. Ancak şuan ki süreçte istifa söz konusu görünmüyor. Tabi futbolculardan mental bir hazımsızlık yada isteksizlik sahaya yansırsa bu yansıma şampiyonluk iddiasını köreltir. Bu köreltme karşısında Şenol Güneş’in istikrarlı bir şekilde takımın başında durması beklenmiyor. Hayırlı uğurlu olsun.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası