Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Şenol Güneş : 1 Oyuncu 2 Puan Kaybettik

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Şenol Güneş : 1 Oyuncu 2 Puan Kaybettik

Beşiktaş takımı teknik direktörü Şenol Güneş belirli bölümlerde akıcı oynayamadık. Zemin de buna engel oldu. Bu nedenle kanatları kullanmak istedik ancak üretken olamadık. 10 kişi kalmamız takımın dengesini bozdu ve kalemizde tehlikeler yaşadık. Sonuç olarak 1 oyuncu 2 de puan kaybetmiş olduk” dedi.

Beşiktaş’ın şampiyon teknik direktörü Şenol Güneş kazanmak adına bütün oyuncularım gayret gösterdi ancak istediğimiz sonucu alamadık. Oyunun belirli bölümlerinde akıcı olamayarak istediğimizi yapamadık. 10 kişi kaldığımız da kazanmak için mücadele ettik ancak kalemizde bu dönemde tehlikeler de yaşadık” dedi.

Oğuzhan’ın maç öncesinde de bir sıkıntısı bulunuyordu, rahatsızlık hissettiğini görünce tedbir amaçlı kenara aldık” şeklinde konuştu.
Şenol hoca, zemin akıcı futbol oynanmasını engelledi ve kötü durumdaydı. O yüzden kanat futbolunu tercih ettik ancak üretken olamadık. Oğuzhan’ı çıkarmak zorunda kalınca Tolgay’da zamanla yoruldu. Tolgay’dan memnunum elinden geleni yaparak çalıştı. Genç futbolcu üzerinde bir olumsuzluluk düşünmüyorum.

Maçta görülen kartlar hakkında konuşmak gerekirse hakemleri değiştiremeyiz. Oyuncularıda değiştiremeyiz, Eğer Necip ikinci sarı kartı görüyorsa Ali Çamdalı üç kez sarı kart görmeliydi. Tolga’nın kart konusunda hatalı olduğunu düşünüyorum. Ali Turan’ı tutunca kart gördü ve tutmaması gerekiyordu. Hakem dünya çapında biri ancak her hakem seyircinin etkisinde kalabiliyor bunu gördük” dedi.


CÜNEYT ÇAKIR BASKI ALTINDA KALDI

Cüneyt Çakır Türkiye’nin en iyi hakemlerinden biri. Hakemleri değiştirmemiz söz konusu değil ancak futbolculara fikirlerimizi aktarabiliriz. Cüneyt Çakır’ın dünya çapında bir hakem olduğu doğru ancak bugün etki altında kalabileceğini gördüm. Devre arasında yaşananlar ve sahaya girerken. Pozisyonlar için bir şey demiyorum her hakemin etki altında kalabileceğini görmüş olduk. Her karşılaşmada seyirci bunu yapabiliyor.


A MİLLİ TAKIMA BAŞARILAR DİLERİM

A Milli Takım’ın aday kadrosuna çağırılan bütün futbolculara başarılar dilerim. 2018 Dünya Kupası elemelerindeki ilk maç olan Hırvatistan karşısında Millilerimize başarılar diliyorum. Hırvatlar zorlu bir takım, gruptan 1. Veya 2. Olarak çıkalım isterim. Temennimiz o yönde inşallah takımımız bunu başarır” ifadelerine yer verdi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
3 oylama 3 puan ortalama (1 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi