Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Selin Şekerci Özür Diledi - Twitter Fb Haberleri

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Selin Şekerci Özür Diledi - Twitter Fb Haberleri

Ünlü oyuncu Selin Şekerci Fenerbahçe’nin Hello Kitty sponsorluk anlaşmasını Twitter’da ti’ye aldı. Daha sonrasında bir özür mesajı yayınlayarak tüm Fenerbahçelilerden özür diledi.

Bugün ilginç bir durum yaşandı. Ünlü oyuncu Selin Şekerci Fenerbahçe’nin yakın zamanda duyurduğu Hello Kitty sponsorluk anlaşmasını attığı bir twitt’le ti’ye aldı. Daha sonrasında tüm Fenerbahçelilerden özür dileyerek yanlış anlaşıldığını belirtti.

Twitter hesabından ilk olarak, “Ay dur telaştan bir şey yazmayı unuttum. Fenerbahçe Hello Kitty anlaşmasını tebrik ediyorum tedajkasjkajdks ahahaha” şeklinde bir mesaj yayınladı daha sonrasında gelen hakaretler sonrasında twitti silerek özür diledi.


ÖZÜR AÇIKLAMASI YAPTI

Selin Şekerci, “Herkese selam, her zaman yaptığım şakalardan birini yapmak isterken işlerin bu duruma gelmesini beklemiyordum. Attığım bir twit yüzünden yüzlerce hakaret duydum ve bu beni çok üzdü. Şüphesiz ki amacım bir kurumu karalamak veya hakaret etmek kesinlikle değildi. Sadece ironik bir espiriydi ve ayrım da gözetmedim aynı zamanda ayrıştırmaya da çalışmadım. Böyle bir durumda kaldığım için gerçekten büyük üzüntü duyuyor, bana tehdit savuranlar için değil, gerçekten üzüldüğüm için tek diyebileceğim bir şey var, evet özür diliyorum. Keşke bu yaşananlar hiç olmasaydı basit bir espiriydi bu duruma gelmesini istemezdim” açıklamasını yaptı.


Bjkdinle.com Yorumu: BU KADARMI HOŞGÖRÜSÜZ BİR MİLLET OLDUK

Sosyal medya’nın hayatımıza girdikten sonra hepimiz 4/4’lük insanlar olduverdik. Mükemmeliz herkesi eleştirme hakkını kendimizde buluyoruz. Bir sanatçı bir twit paylaştı veya paylaşmadı diye vatan hainliğine kadar götürüyoruz işi. Bazısı instagramda paylaşım yapıyor vay efendim neden twitter’da paylaşmadın diyecek kadar seviyeleri aşağıya çekebiliyoruz. Biraz sakin hoşgörülü olmamız gerekmiyor mu ? Olabilir hatalar yaşanabilir insanız sonuçta. Ancak bir insanı tehdit etmek nedir ? hakaret etmek nedir ? ortada bir kurum var eğer bu durumdan rahatsız olduysa avukatlarını bildirir mahkemeye verir ve hakkını arar. Buda o kulübün en doğal hakkı olur hesaplaşma mahkemede yaşanır. Ancak ortada bir şaka var ve büyütülmemesi gereken bir şey. Asmayı kesmeyi bırakalım artık. Hiçkimse kimseden üstün değil birbirimize sahip çıkalım hemen karalamayalım olur insandır hata da yapar diyelim. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi