Ana Sayfa DİĞER BRANŞLAR 24 Kasım 2018 1681 Görüntüleme

Sane, West Ham’da dört yıldızlı şehir için çift

İşaretin üstünde: Raheem Sterling ve Leroy Sane.

İşaretin üstünde: Raheem Sterling ve Leroy Sane.

MANCHESTER CITY, West Ham patronu Manuel Pellegrini’nin eski işverenler ile mutsuz bir şekilde yeniden bir araya gelmesi nedeniyle Londra Stadı’nda 4-0’lık bir zaferle karşılaştı.

Pellegrini, City’nin 2013-14 Premier League şampiyonluk zaferini ve bu kampanyanın kahramanlarından biri olan David Silva, 11’inci dakikada skorerliği tamamladı.

Pellegrini’nin 2015’te City’nin rekorunu imzalayan Raheem Sterling, oyunu Leroy Sane’nin 34. dakikada Hammers’ın ötesine koymasını sağladıktan sonra ikinci oldu.

West Ham, şansın payından memnun kaldı ve San Fernando, oyunun son perdesinde Aaron Cresswell’in en iyi gayretlerini harcadan önce, yarım saat sonra görevine başladı.

Liverpool’un Watford’daki 3-0 galibiyeti, City’nin zirvede liderliği anlamına geliyor. Fakat bu ruh haliyle çok ateşli gözüküyorlar. Şimdilik, kovalama paketinin orada kalması ve şampiyonların seviyesinin düşmesini beklemesi gerekiyor. West Ham, sadece son altı maçından birisini kazandı, ancak gelecek maçlarında benzer çabalar bu dönüşü kesinlikle artıracak.


BJK AnkaragücüAnkaragücü Beşiktaş canlı izle

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası