Ryan Babel Fulhamla transferde anlaştı, Beşiktaş'tan anlaşma bekleniyor
Ryan Babel Fulhamla transferde anlaştı, Beşiktaş'tan anlaşma bekleniyor

Ryan Babel Fulhamla transferde anlaştı, Beşiktaş’tan anlaşma bekleniyor

Ryan Babel Fulhamla transferde anlaştı, Beşiktaş’tan anlaşma bekleniyor ve karşılıklı olarak iki kulübün pazarlığı neredeyse tamamlanmak üzere.

Beşiktaş takımının son dönemlerinde arızalı isimlerinden olan ve geçen sezon başında da adı Fulham‘la anılıp menajeri işi bozan Ryan Babel bu sefer gidiyor gibi. Takımın Hollanda’lı futbolcusu tam olarak premier lig takımı ile anlaşma sağlamış ardından iki kulüp yönetimi transferi bitirmek üzere masaya oturmuşlar.

Sürekli gitmek istediğini dile getiren ancak bir türlü bu şansı yakalayamayıp en sonunda menajeri tarafından hüsran yaşayan Babel videolarla avunuyordu. En sonunda İngiliz ekibi ile yeniden el sıkışmış ve şimdi iş iki kulübün el sıkışmasına kalmış.

ŞENOL GÜNEŞ BİR AN ÖNCE KARAR VERSİN DEMİŞTİ

Şenol Güneş dün yapılan basın toplantısında Ryan Babel varken o mevkide başkasını oynatmam ancak kalacak mı yoksa gidecek mi bir an önce karar versin demişti. Gidecekse bişey denmez ayrılır gider ancak kalacaksa performansının yüzde yüzünü sergilemesini isteriz dedi. Teknik heyet ve yönetimin transferler konusunda takımın iskeletini oluşturmakta kararlı olduklarını ve düzgün bir karar vermesini istemeleri üzerine Babel gitmeyi seçti.

BEŞİKTAŞ FULHAM ARASINDA RYAN BABEL TRANSFER PAZARLIĞI SONA GELDİ

Beşiktaş Fulham arasında yapılan Ryan Babel‘in transfer pazarlığı ingiliz ekibinin 1 milyon euro önermesiyle başladı. Beşiktaş’ın transfer komitesi ise kapıyı 5 milyon eurodan açtı. Sonra premier lig ekibi 1,5 milyon euro önerdi. Ardından siyah-beyazlı komite teklifini 3 milyon euro seviyesine indirdi. Son olarak Fulham transfere bonservis için 1,750 bin euro önerince Beşiktaş’tan ise 2,5 milyon euro denildi. Tarafların 2 milyon civarında anlaşması bekleniyor. Babel’de instagram hesabından uçan bir kartal paylaşımı yaparak transferi haber verdi. İnşallah yazın olduğu gibi elimizde patlamazda artık gider. Biraz da Fulham ile ingiltere de gece hayatı yaşasında görelim orada adamı ne hale getiriyorlar futbolun hakkını vermeyince. Yaşı gereği de son şansı olduğu için orada da disiplinsiz bir tavır sergilerse artık kariyerini çekeceği videolar da kurtaramaz, onları izleyende kalmaz. Neyse hayırlısı olsun dostlar.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın