Rovers, Bray üzerinde kapsamlı bir galibiyetle Avrupa spotlarına geri tırmanıyor

Resim: Tommy Dickson / INPHO

Resim: Tommy Dickson / INPHO

Bray Wanderers 0

Shamrock Rovers 3

Daniel Gorman Carlisle Grounds’tan rapor verdi

SHAMROCK ROVERS Bir oyun Bray Wanderers tarafına karşı etkili bir performans ile Avrupa noktalar içine geri döndü.

Ronan Finn, Dylan Watts’ın (penaltı) gollerinden önce ilk yarısında çıkmaza son verdi ve Brandon Miele, Stephen Bradley’in masaya sıçradığı Waterford için her üç noktayı da garantiledi.

Oriel Park’taki mükemmel zaferinden sadece 72 saat sonra, Çemberler 5. dakikada geride kalmış olmalıydı; ancak Kevin Kelly, Kevin Lynch tarafından serbest bırakıldı.

Açılış 45 dakika içinde ziyaretçilerden ılık bir performans oldu ama hayranları Dan Carr parlak bir şekilde açıcı üzerine koydu olarak neşelendirmek için bir şey vardı.

Joel Coustrain’in topu öne doğru sürükledi ve Carr tarafından kazanıldı. Ardından, Sean Heaney’i byline dans ederken kaçırma becerisine sahip oldu.

Finn’in, goallin üzerinde dolaştığı görüldü.

Rovers, Miele’nin köşesi Ethan Boyle’ın başını bulduğunda gol atma şansını yarıya indirdi.

Stephen Bradley’in tarafı emin bir ikinci golü yakalamaya niyetliydi ve Coustrain sol ayağa kıvrılan kıvrık daraltıldığı için ikinci periyotta neredeyse dört dakika indi.

Roberto Lopes soldan gelişen bir Miele köşesine yaptığı sırada 0-2 öne geçmek için harika bir fırsat yakaladı, ancak topu kalenin geniş bölümünde uçtu.

Sean Kavanagh, Moran’ın geride bıraktığı kötü bir serbest vuruş görürdü, ama daha sonra sol arka arkaya patladı ve Darragh Gibbons tarafından bir penaltı vurmak için kırpıldı.

Dylan Watts serinliğini 12 metrede tuttu.

Watts, Miele’yi bulduğunda Moran’ı üçüncü kez dövdü ve Moran’ın çaresiz dalışının ötesindeki düşük, sol ayak vuruşunu sıkmadan önce kutunun içine düzgünce döndü.

BRAY WANDERERS: Evan Moran; Darragh Gibbons, Conor Kenna, Sean Heaney, Kevin Lynch; Sean Harding, Rhys Gorman, Paul O’Conor, Darragh Noone; Jake Kelly (Glen Holywood, 87); Ger Pender (Jake Ellis, 74).

SHAMROCK ROVERS: Alan Mannus; Ethan Boyle, Roberto Lopes, Lee Grace, Sean Kavanagh; Greg Bolger; Joel Coustrain (Brandon Kavanagh, 73), Ronan Finn (Gary Shaw, 78), Dylan Watts, Brandon Miele; Dan Carr (Aaron Greene, 57).

Hakem: Robert Hennessy.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Altılı tahminleri1 Eylül at yarışı tahminleri1 Eylül altılı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın