Rodgers, Ligue 1 faiziyle Dembele geleceğiyle ilgili görüşmelerde Celtic’i onayladı

Celtic forvet Moussa Dembele

Celtic forvet Moussa Dembele

BRENDAN RODGERS SAYS Celtic, Moussa Dembele’yi tutmak istiyor ve geleceği ile grevci ile görüşmelerde bulundu.

Ligue 1 kulüpleri Marseille ve Lyon, Cuma günü transfer süresinin sonundan önce Dembele’yi imzalamakla ilgileniyorlar.

Dembele, Ocak ayında Premier League’e yapılan bir hamle ile bağlantılıydı ancak Brighton ve Hove Albion’un patronu Chris Hughton, oyuncuyu kulübüyle ilişkilendiren spekülasyonu reddetti.

Dembele Perşembe günkü Europa League’in Suduva’ya karşı play-off’unda mevcutken, formanın uzun vadeli Celtic geleceği belirsiz.

Rodgers, Çarşamba günü gazetecilere verdiği demeçte, “Şu anda Moussa ile çok şey oluyor,” dedi. ”Moussa ve temsilcileri bugün kulüpten bahseden kulüpteydiler.

Etrafında spekülasyon var. Moussa kaybetmek istediğimiz bir oyuncu değil. Devam eden tartışmalar. Bildiğim kadarıyla, ancak ilgi alanına giren resmi bir teklif olmadı.

“Olağanüstü bir yetenek ama sonsuza kadar burada olmayacak. Avrupalı ​​pek çok erkek gibi, harika bir klüpte gelişir ve ilerlemeye bakarlar.

“Değiştirmeden üst sınıf bir oyuncuyu kaybetmek istemiyoruz. Bu “ne yapalım?” Senaryosu. Her zaman bunun için hazırlıklı olmalısın. Bu, birkaç gün sürecek ideal bir durum değil. ”

Lyon cumhurbaşkanı Jean-Michel Aulas, kulübün Dembele’ye olan ilgisini bir basın toplantısında onayladı. 22 yaşındaki oyuncu, eski La Liga takımı Sevilla’ya yapılan eski bir hamle sonrasında eski kulübü Real Madrid’e yeniden katılacak olan Mariano Diaz’ın yerini aldı. düştü.

“Henüz Mariano’nin yerini açıklayamıyoruz. Onun gelişi ve Mariano’nun ayrılışı bağlanacak, ”dedi.

“Moussa Dembele bir hedef, evet. Ama ayrıca Marsilya’nın üzerinde olduğunu da okudum. Onlar için bizim için zor mu? Evet bencede.

“Moussa Dembele ile iletişime geçtik. Oyuncu Lyon ile ilgileniyor ama Kelt müzakerelerde zordur. Başka hedefler var. ”

– Omni

Pellegrini on Rice: ‘Kalbinin daha fazla İrlandalı mı yoksa daha fazla İngilizce mi olduğunu kararlaştırması gerektiğini düşünüyorum.


Altılı tahmin30 Ağustos at yarışı tahminleri30 Ağustos altılı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın