Ricardo Quaresma büyük ihtimal kalacak gibi
Ricardo Quaresma büyük ihtimal kalacak gibi

Ricardo Quaresma büyük ihtimal kalacak gibi

Ricardo Quaresma büyük ihtimal kalacak gibi ve yönetimle yaptığı görüşmelerden gitmesine onay almasına rağmen gidecek takım bulamaması söz konusu.

Beşiktaş takımının en tartışmalı isimlerinden birisi olan Ricardo Quaresma, takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletmişti. Yönetim ise bazı alacaklarına karşılık futbolcuyla anlaşarak gitmesine onay vermişti. Ardından Avrupa’da kapanan transfer sezonuyla birlikte gözler ABD ve Çin liglerine çevrilmişti. Şimdilerde ise gidecek pek bir yeri kalmayan Portekiz’li futbolcunun takımda kalacağı konuşuluyor.

Beşiktaş’ı 2 hafta önce yapılan maçta kırmızı kartla 10 kişi bırakıp sahayı erken terk eden Quaresma, aslında taraftara veda edecekti iddiaları var. Bu iddiaları ise yönetime yaptığı ısrarcı ayrılma iddiaları güçlendiriyor.

Beşiktaş’a gelen yeni transferlerle birlikte yeni bir takım kombinasyonu ve taktik strateji uygulayacağı ön görülmüştü. Bu yeni stratejinin uygulanmasında ki en büyük faktör ise kanatlardan yapılan ortaların Quaresma’nın ayrılacağı fikriydi. Artık Quaresma için sona gelindi ve takım bulunup ayrılamayınca yine takımda sezon sonuna kadar kalacak gibi. Tabi kadroda yer bulabilecek mi, yedek mi kalacak bunlar muamma!

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir