Ricardo Quaresma alacakları için Beşiktaş'a ihtar gönderdi
Ricardo Quaresma alacakları için Beşiktaş'a ihtar gönderdi

Ricardo Quaresma alacakları için Beşiktaş’a ihtar gönderdi

Ricardo Quaresma alacakları için Beşiktaş’a ihtar gönderdi ve sabahtan beri gündem bu haberle çalkalanıyor. 450 bin euro alacağı olan Portekiz’li futbolcu aslında hiç parayı dert etmiyordu?

Sabah saatlerinde gelen bilgilerle herkes bir şok yaşadı ve Ricardo Quaresma‘nın Beşiktaş’a alacağı 450 bin euro için ihtar çektiği öğrenildi. Devre arasına girmeden Şenol Güneş tarafından yedek bırakılıp ilk 11’e alınmayan ünlü futbolcu bunu neden yaptı? Herkese “Beşiktaş’ta kimsenin parası kalmaz” derken ne oldu acaba? Pepe bile alacakları yüzünden kulüple sorun yaşadıktan sonra Quaresma’nın açıklaması göz yaşartan cinsten olmuştu. Para yüzünden Beşiktaş’tan ayrılamam demişti.

Portekiz basınında bile çıkan bu sözlerden sonra 4 aylık alacağı birikmiş olan tecrübeli futbolcunun sabah saatlerinde kulübe ihtar çektiği bilgisi geldi. Bu bilgilerden sonra tüm sosyal medya olayın iç yüzünü konuşmaya başladı. Teknik direktör Şenol Güneş ile dün yönetim ve transfer komitesinin yaptığı toplantıdan sonra kamp kadrosuna alınamayacak 6 futbolcu netleşmişti. Quaresma da bunlara dahilmiydi?

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın