Real Valladolid, Barcelona maçı sırasında saha koşullarına göre disiplin cezasına çarptırıldı

Gerçek Valladolid, Cumartesi akşamı Barcelona maçı sırasında kabul edilemez saha koşullarında olası disiplin cezalarıyla karşı karşıya.

Estadio José Zorrilla’daki oyun yüzeyi sadece birkaç gün önce kurulmuştu ve hızlı bir şekilde ortaya çıktı. Sahadaki bölümler sabit ve oyun üzerinde bir etkisi vardı.

Maçın hemen ardından, oyuncular ve takımlar, aynı zamanda, LaLiga’nın harekete geçmesini istemek için şartlara uyarak başladı.

Pazar günü LaLiga Başkanı Javier Tebas, sahadaki koşulların LaLiga gibi bir yarışmanın taleplerini karşılamadığı için bir disiplin dosyası açacağını tweetledi.

José Zorrilla’nın sahasının durumu, @LaLiga gibi bir YARIŞMA için gereken minimum şartları karşılamıyor, açıkçası, ilgili disiplin dosyası, sorumlulukları temizlemek için açılmıştır.

– Javier Tebas Medrano (@Tebasjavier) 25 Ağustos 2018

Sergio Busquets, “Dünyadaki en iyi ligde böyle oynamanız üzücü bir durum. Ligden kimsenin gelip sahaya görünme onurunu gösterdi, oynamak mümkün değildi. Daha çok bir sahile benziyor. Çok dengesizdi ama her iki takım için de aynı şeydi. ”

Bu arada, maç LaLiga oyuncuları ile kuruluş arasındaki gergin iklim arasında oynanıyor. Geçen hafta olduğu gibi, lig, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bazı LaLiga maçlarını düzenlemeyi planlıyor. Bu öneri, birçok LaLiga oyuncusu ve kaptanından gelen sert eleştirilerle karşılandı.

Estadio Jose Zorrilla’deki sahanın eleştiri sunarken Gerard Pique, bu konu hakkında dokundu

“Ürünümüzü yurt dışına satmadan önce, önce buraya bakmak isteriz” dedi.

“Oyuncularımızı ABD’ye çekmek istiyorlar ama Bugün çimlerin durumu bir utanç vericiydi.

“Oyuncular sakatlanmaktan korkuyordu. Çok üzücü oldu ve umarım bu konuda bir şeyler yapılmasını umuyorum. “

Real Valladolid’in bir sonraki maçında olduğu gibi, bu da kulübün 16 Eylül’e kadar Alaves’e karşı daha iyi bir yüzey koyması için bir sonraki ev maçında yaşadığı anlamına geliyor.

Gerçek Yeni Tanıtılan Valladolid gibi bir kulüp için, Yardım Cumartesi günü şampiyon Barcelona karşı olası bir galibiyet hayal mıydı, ama ne yazık ki, maç ana konuşma noktası çökmekte sahanın görüntü olmuştur.

BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir