Real Betis yeni imzalama Lo Celso değerlendirdi

Gerçek Betis sonunda, kısa süre önce duyurulacak Arjantin orta saha oyuncusu Giovani Lo Celso’nun eski sayısı 6 olan Fabian Ruiz için yedeklerini buldu. 22 yaşındaki, Quique Setien’in tarafına sezonluk bir kredi karşılığında katılacak. Real Betis, sezon sonunda Paris Saint Germain oyuncusunu kalıcı olarak alma seçeneğine sahip ve anlaşmaya 30 milyon € değerinde satın alma opsiyonu ekledi.

Birkaç hafta önce, Napoli’de Carlo Ancelotti’ye katılan yeni meralar için ayrılan Fabian Ruiz’in yerini alabilmek için en iyi seçenekleri değerlendirdik . Bugün, bu yarışmacılardan bazılarını yeni varış Lo Celso’ya karşı yeniden değerlendiriyoruz.

Infographic karşılaştırmalarında gördüğünüz gibi (Squawka’daki arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz), Real Betis’in en etkili orta saha oyuncularını son üç sezonda karşılaştırdık. 2016/17 Dani Ceballos,-olmuştur gerçek Sociedad ile geçen sezon O’nun istatistikleri kullanılarak, şimdiye kadar bu sezon da Değerlendirilen olan bu görevinde Setien kullandığı Real Madrid, Fabian Ruiz geçen sezon ve Sergio Canales, Onun taşınmadan önce. Son olarak, Fabian Ruiz tarafından geride bıraktığı boşluğu doldurmak için beklenecektir Giovani Lo Celso, Ligue 1’de Paris Saint Germain ile geçen sezon O’nun istatistikleri kullanılarak, Üzerine Etkisi.

Bu değerlendirmede ortaya konan temel istatistiklerde, Giovani Lo Celso yüksek itibarlı olarak duruyor; Rakiplerini üç farklı kategoride en yüksek puan alarak buraya koyarak. yani; tamamlanma oranını, toplam geçişleri ve 90 dakika boyunca kazanılan kazanma sayısını geçmek.

Bu Real Betis takımında bu gibi değerler açıkça gereklidir. Sevilla üzerinde Büyük Derbi 1-0 kazanmak sonra maç raporunda belirtildiği gibi, William Carvalho bugüne kadar topu hareket çok yavaş olduğu kanıtlanmıştır. Geçen sezon, Fabian Ruiz’in topu aldığı ve geçtiği hız inanılmazdı. Bu cazip futbol oynamak Quique Setien tarafına izin ve topa geçme konusuyla esta Böyle hız hızlı sayıcı saldırılarına anahtar oldu. Carvalho bugüne kadar Eylül ayında geçen sezon tempoyu Fabian Ruiz yetişmek için başarısız oldu, Lo Celso tek Gerekli ancak böyle yapmaya olabilir.

Fabian Ruiz ve Dani Ceballos’un en önemli özelliklerinden biri, topu derinden toplayabilmeden ve saldırarak üçüncü hücrelere ulaştırabildi. PSG ile geçen sezon Celso bu yeteneği, iki başarılı oyunda tamamladığını ve Los Yeşiblancos’la son sezonu boyunca Ceballos ile neredeyse aynı etkinlikte olduğunu açıkça gösterdi.

Celso, geçtiğimiz sezon 90 dakika boyunca 3.45 ile Fransa’da çok sayıda takım maçı yaptı. Unai Emery’nin altında, görünüşlerinin% 30’unda savunmacı bir orta saha oyuncusu olarak görevlendirildim. Gerçek Betis’te, şu andaki orta saha oyuncusu Fabian Ruiz’in rolünü temel alarak daha düzenli bir orta orta saha rolünde oynamayı beklemesi gerekir.

Bu infografikde akranlarına göre önemli ölçüde başarısız olduğunuz bir statü, yaratılma şansıydı. Sergio Canales ’90 dakika başına 2.30 ile karşılaştırıldığında, Lo Celso yetersiz bir 1.07 başardı. Yine, bu büyük ölçüde PSG’de konuşlandırıldığım pozisyona kadar. Bununla birlikte, Canales ağırlıklı olarak Real Sociedad’da bir rakip orta saha oyuncusu olarak oynadı ve karşılaştırmasını haksız hale getirdi. Celso’nun 90 dakikasında şans yaratması, diğer orta saha oyuncusu Dani Ceballos ve Fabian Ruiz’e karşı kaldı.

Quique Setien, yüzünü hakimiyetin hakimiyetine oturtmak için, yüksek seviyede geçme doğruluğu olan oyunculara sahip olmak, onun sistemi için çok önemlidir. Geçen sezon Mateo Kovačić sadece (93.7%) ve Toni Kroos (% 93.1) doğruluk (% 91.9) ve La Liga’da Javi Garcia (% 91.8) geçen Aissa Mandi daha yüksek Elde. Yukarıdaki Bu karşılaştırmada, Giovani Lo Celso Cleary Setien O’nun çalarlarda arıyor O topa uzmanlığa sahiptir. % 91 başarı oranıyla, 22 yaşındaki Arjantinli, ortalama – Fabian Ruiz’den% 4 daha doğru ve 90 dakika başına 10 ekstra geçiş yaptı.

Genel olarak, Real Betis’in PSG’den Giovani Lo Celso’ya verebileceği bir darbe gibi görünüyor. Real Betis’te Quique Setien. Daha önce de belirtildiği gibi, bu Betis orta sahasında oyunu hızlandırmak için onun gibi biri gerekir. Argentinian’ın top sürme yeteneği, muhalefetin orta sahasının kilidini açması ve Joaquin ve co. Giovani Lo Celso’nun bu sezon oynaması için önemli bir rolü olacaktır.

Beşiktaş HaberBeşiktaş KadrosuBJK maçı

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın