Quaresma ve Adriano Beşiktaş’ın Çaykur Rizespor kadrosunda yoklar

Quaresma ve Adriano Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor kadrosunda yoklar

Quaresma ve Adriano Beşiktaş’ın Çaykur Rizespor kadrosunda yoklar ve geçtiğimiz milli ara öncesinde sakatlığı bulunan Nicolas Isimat Mirin ise karoda yer aldı.

Beşiktaş takımının yarın akşam yapacağı Çaykur Rizespor maçının kadrosu açıklandı ve kafile yola çıktı. Kafilede sakatlıkları bulunan Ricardo Quaresma ile Adriano Correia yer almadılar. Kaleci kadrosunda Karius ile birlikte yedek iki kalecimiz bulunuyor.

Beşiktaş takımının Çaykur Rizespor kafilesi maç için yola çıktı. Bu kafilede takımın iki yıldız ismi Quaresma ile Adriano sakatlıkları dolayısı ile yer almadılar. Kalede ise Karius’a yedek olarak Utku ile Ersin yer aldılar. Stoperlerimizden sakatlığını atlatan Nicolas Isimat Mirin ise kafilede Vida, Necip, Enzo Roco ve Medel ile birlikte bulunan isimler arasında.

Kanat beklerde Gökhhan Gönül, Caner Erkin ve genç futbolcumuz Rıdvan yer aldılar.

Orta sahada ise Atiba Hutchinson, Adem Ljajic ve Dorukhan isimleriyle beraber Oğuzhan ile Muhayer Oktay da kafilede bulunuyor.

Hücum kanatlarında ise Lens ve Güven Yalçın bulunuyor. Gol hattında ise Burak Yılmaz öne çıkarken Larin’de kadroda olan futbolculardan.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir