Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Pereira Takımı İyi Çalıştıramadı - Fb Haberleri

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Pereira Takımı İyi Çalıştıramadı - Fb Haberleri

Fenerbahçe’nin resmi Tv kanalı olan FB TV HD yayın kalitesine geçti. FB TV’nin ilk konuğu olan başarılı eldiven Volkan Demirel konuk olduğu programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FB TV’de Günün Röportajı adlı programa katılan Volkan Demirel önemli açıklamalarda bulundu.

Buraya gelerek öncelikle stüdyoları gezdim ve çok başarılı buldum. FB TV çalışanlarına başarılar diliyorum herşey çok güzel gözüküyor. Biz futbolcuların FB TV ile güzel bir bağımız bulunuyor. FB TV çalışanlarını takımdan biri olarak görüyoruz ve sizleri çok seviyoruz. Bizim doğal görüntülerimizi en iyi şekilde ekranlara getiriyorsunuz. İyi iş yapanlar her zaman için kazanır, sizlerde gerçekten iyi iş çıkartıyorsunuz ve bu yolda gösterdiğiniz performansdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Örnek ve öncü olmak her zaman önemlidir. Yakın çevremden biliyorum FB TV’nin 24 saat açık olduğu evler var. Fenerbahçe’nin kanalı FB TV bu kadar çok izleniyorsa demekki bazı şeyler iyi yapılıyor. Benim evimde de sürekli açık olan spor kanalıdır. FB TV Genel Müdürü İhsan ağabey başta olmak üzere tüm ekibinize başarılar diliyorum. En çok otobüs röportajlarının izlendiğini düşünüyorum. Bu videoların en çok izlenen olmasını o an çekimin doğallığından geldiğini düşünüyorum. İnşallah bu sene de işler daha da güzel geçer.


PEREİRA TAKIMI İYİ ÇALIŞTIRAMADI

Pereira’nın takımı çalıştırmakta eksik olduğunu belirten Volkan sözlerine devam etti. Advocaat geldiği ilk günden itibaren takımda olumlu hava yarattı. Hocamızın güleç bir tavrı var ve ilkgünden beri gülüyor. Babacan bir tavrı var. Hocamızın gelmesiyle birlikte takım içerisindeki hava oldukça iyi durumda. Onun tecrübelerinden en iyi şekilde çalışarak faydalanmaya çalışıyoruz. Antremanlar ciddiyet isteyen çalışma alanlarıdır. Hocamız antreman öncesinde ve sonrasında insanlarla iletişim kuran bir isim. 


KOLAY BİR AMELİYAT GEÇİRMEDİM

Ameliyat sürecim hakkında konuşmam gerekirse, 20 Mayısta bel fıtığından bir ameliyat geçirdim. 3 aylık çok sıkıntılı bir süreç geçti ancak şuan da çok rahatım. Performansıma ulaşmam için daha fazla maç oynamam gerekiyor. Kolay bir ameliyat geçirmedim. Hazırlık karşılaşmalarında görev almadan kaleye geçtim. Ancak dediğim gibi oynayarak dahada performansımı geliştirmeyece çalışacağım” açıklamalarında bulundu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 oylama 2 puan ortalama (2 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi