Pellegrino, Leganes taraftarlarının Garitano takdirini göstermelerini istedi

Leganes patronu Mauricio Pellegrino, Asier Garitano’nun Cuma akşamı Butarque’e dönüşünün, teşekkür ve takdirle karşılanması gerektiğini söyledi.

Leganes kahramanı Asier Garitano, ayrılmasından sadece aylar sonra ve ayrıldığımdan bu yana stadyumdaki ilk fikstürle Birinci Bölüm’e liderlik ettiğim kulübe duygusal bir geri dönüş yapacak.

Şimdi Real Sociedad’da görevli olan taraf, ilk maçında Villarreal’e karşı oynadığı oyuna karşı 2-1 galibiyet alması için şanslıydı. Başka bir yerde, eski takımı Bask Ülkesi’nde Real’in rakipleri olan Athletic Bilbao’yu oynadı. İyi performans göstermesine rağmen, son nefesi olan Iker Muniain grevi, Madrileños’u bir noktadan soydu.

Onun takımı 3-2 yenilmesine çöktü olarak geçen sezon, San Sebastian fikstürü Leganes sorumlu Garitano en son deplasmanda gezi oldu, ama geçen yıl 1-0 ev sahibi kazanır ile sona erdi Butarque de sonuç Leganes için suret umut olacak .

Pellegrino oyunun önünde ne demişti?

“Ben kulüp var ve insanlar ve onları göz önüne alındığında her şey için ona teşekkür etmek Hem hak kulüp için çok Verilen ettik” Ben gazetecilere anlattı. “Kulüp onunla çok büyüdü ve ben kulüp ile çok büyüdük.”

Silva olmadan Leganes ????

Leganes neredeyse tam kadroya sahip olacak ve Alexander Szymanowski, hamstring sakatlığından kurtulmayı başarabilen tek oyuncu. Jonathan Silva, Athletic Club’a karşı dizine tıklamaya rağmen formda olabilir.

Real Sociedad’ın sakat listesi, beş oyuncunun hareketsiz kalmasıyla uzun süre devam ediyor. Miguel Angel Moya, Jon Guridi ve Adnan Januzaj’ın hepsi diz problemleri yüzünden ortadan kalkarken, David Concha kasık zedelenmesiyle ve uyluk gerginliğiyle Imanol Agirretxe’yi dışladı.

Altılı tahmin26 Ağustos at yarışı tahminleri26 Ağustos at yarışı tahminleri

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın