Paul Pogba

Paul Pogba (dosya pic0.

Paul Pogba (dosya pic0.

MANCHESTER UNITED MIDFIELDER Paul Pogba, uluslararası bir ihtişamın sona ermesinden sonra kulüp seviyesindeki başarısı için “büyük iştahını” yeniden keşfetmeye henüz başlamamış, dünya kupası şampiyonu Frank Leboeuf.

25 yaşındaki Fransa, futbolun Rus topraklarındaki en büyük ödülünü almaya yardım etti. Les Bleus, ilk 20 yıl boyunca ikinci bir küresel taç olduğunu iddia etti.

Pogba, Didier Deschamps’ın tarafının lider rolünü oynadı. Yurtiçi forma ilişkin soruları, ülkesinin renklerinde sergilerinin gösterileriyle değiştirildi.

United için önemli bir adam, Eski Trafford’a döndükten sonra bu kahramanları kopyalamakla görevlendirildi, ancak bunu yapmak için mücadele etti ve Jose Mourinho ile çatlaklar ve başka yerlerde potansiyel olarak büyük para harekatı yaptı.

Dünya Kupası’nı 1998’de kaldıran Leboeuf, Pogba’nın mücadelelerini, odak noktasını yeniden düzenlemeyi amaçladığı sabırla anlıyor.

Eski Chelsea savunucusu ESPN FC’ye şunları söyledi: “Chelsea’ye, antrenman alanına, koşmaya başlamak için, Coventry’ye ilk oyunu oynamak zorunda olduğumuzu düşünmek çok zordu.

Paul’ün dediği gibi, yıldızlara dokunursun. Binlerce insan için bu bir rüya değildi, bir hayaldi.

“Birdenbire kazanırsın ve futbolda hala büyük bir iştahım olduğundan emin olmak için hedefleri bulmalısın.

“Ne için savaştığını bulman gereken bir tür depresyon geçiriyorsun.

“Belki Paul şu anda tüm oyuncularla yaşıyor.

Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan zevk almak ve terlemek ve uğruna acı çekmek gibi şeyleri geri almak zorundasınız.

“Azar azar gelir. Kupaları denemek ve kazanmak için çok çalışmanız gerekiyor, bu yüzden hala sporunuz hakkında endişe duymanızı sağlamanın tek yolu. ”

Pogba bu sezon United için 15 maçta yer aldı ve beş gol attı ve Premier League ve Şampiyonlar Ligi yarışmasında dört asist verdi.

Yeni podcast’imize, The42’de Heineken Rugby Weekly’e abone olun, burada:


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir